1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. Shërbimet crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Qira crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 4 deri në 10 vjeç crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet e shumës së përgjithshme crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet. Asnjë investim crumbs arrow
  8. Shitje ekskluziviteti me mbretër crumbs arrow
  9. Kthimi i ekskluzivitetit nga 4 muaj në 1 vit crumbs arrow
  10. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. Apartamente dhe udhëtime PaulMarie

Ekskluzivitet. Apartamente dhe udhëtime PaulMarie

firstNjë tarifë fillestare: 60000 $
moneyKërkohen investime: 0 $
royaltyMbretër: 50 $
timeShpagim Numri i muajve: 12
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 60
homeNumri i njësive të privilegjuara: 0
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2014
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2019
firstKategoria: Qira

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Përshkrimi i ekskluzivitetit nga franshizuesi:

Zinxhiri i apartamenteve i njohur nën markën PaulMarie Apartments & amp; Udhëtimi duke filluar nga 1 apartament në 2014 falë:

Përvoja personale.

Një sistem i mirë-ndërtuar i marketingut dhe standardeve.

Automatizimi i suksesshëm i proceseve të biznesit.

Një qëndrim vërtet njerëzor ndaj secilit mysafir.

Promovimi i markës kompetente.

deri në vitin 2019 ka:

60 apartamente në 7 qytete të Bjellorusisë (Minsk, Brest, Vitebsk, Gomel, Mogilev, Bobruisk dhe Soligorsk).

2 zyra dhe mbi 40 punonjës.

Më shumë se 108 mijë mysafirë mirënjohës.

Më shumë se 827 marrëveshje me partnerë bjellorusë dhe të huaj.

Ne jemi një ekip miqësor i profesionistëve në fushën tonë. Dhe numri i mysafirëve që dëshirojnë të përdorin shërbimet tona në qytete të tjera po rritet më shpejt se shteti ynë. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë njerëz ambiciozë, të qëllimshëm, të interesuar në këtë fushë të veprimtarisë (por nuk kanë përvojë të mjaftueshme !!! Në këtë industri) të bëhen pjesë e ekipit tonë dhe të jenë përfaqësuesi i vetëm i një marke të njohur në qytetin e tyre. Marka Apartamente PaulMarie & amp; Udhëtimi do t'ju lejojë të ndërtoni një biznes fitimprurës me rrezik minimal duke kursyer burime dhe kohë për vendosjen e standardeve të shërbimit, proceseve të biznesit, marketingut dhe promovimit.

Franchised PaulMarieApartments & amp; Udhëtoni, do të merrni:

- Biznesi juaj, por nën emrin e një marke të njohur, dhe për këtë arsye një partner me përvojë.

- Konsultime në të gjitha fazat e fillimit, mbështetje biznesi gjatë gjithë periudhës së kontratës.

- Qasje në një bazë klientësh shumë mijëra.

- Mbështetje e centralizuar e reklamave.

Ekskluzivitet ekskluziv nga Apartments PaulMarie & amp; Udhëtimi është i përshtatshëm për ata që duan të marrin një rezultat të garantuar në një kohë të shkurtër dhe të marrin pjesë në projekte të reja të një kompanie të suksesshme dhe përfshin:

1. Punoni nën markën tregtare të zinxhirit më të madh të apartamenteve në Bjellorusi.

2. Trajnim hap pas hapi në çdo fazë të biznesit.

3. Mbështetje ligjore në të gjitha fazat e fillimit dhe drejtimit të një biznesi.

4. Udhëzime dhe rregullore për të gjitha proceset e biznesit.

5. Rrjedha e dokumenteve të gatshme.

6. Lidhja me të gjitha platformat globale për të tërhequr klientë.

7. Algoritmi për përzgjedhjen dhe menaxhimin e personelit me përshkrimet e punës dhe dokumentacionin e personelit.

8. Algoritmi për tërheqjen e personave juridikë. personat dhe rregullat e punës me ta.

9. Vendosja në faqen zyrtare pma. nga

10. Libër unik i markës së korporatës.

11. Qasja në bazën e klientëve të rregullt.FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë