1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
 2. Ekskluzivitet. Ushqim crumbs arrow
 3. Ekskluzivitet. Argëtues crumbs arrow
 4. Ekskluzivitet. Lokal crumbs arrow
 5. Ekskluzivitet. Klub crumbs arrow
 6. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
 7. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 4 deri në 10 vjeç crumbs arrow
 8. Ekskluzivitet e shumës së përgjithshme crumbs arrow
 9. Ekskluzivitet. E drejta ekskluzive me kosto të ulët deri në 2000 $ crumbs arrow
 10. Shitje ekskluziviteti me mbretër crumbs arrow
 11. Ekskluzivitet. E drejta të shpejta të shpagimit të shpejtë - nga 1 muaj në 3 muaj crumbs arrow
 12. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. Thertore truri

Ekskluzivitet. Thertore truri

firstNjë tarifë fillestare: 1000 $
moneyKërkohen investime: 1120 $
royaltyMbretër: 10 %
timeShpagim Numri i muajve: 3
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 7
homeNumri i njësive të privilegjuara: 235
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2012
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2014
firstKategoria: Lokal, Klub, Pijetore birre, Dyqan bar, Dyqan bar birre, Bar verë, Bar i freskët, Një pijetore, Birrë, Restorant birre

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Përshkrimi i kompanisë.

Larja e trurit filloi 7 vjet më parë në Minsk. Dy miq dolën me pyetjet e para, zgjodhën një kafene, thirrën të afërmit, miqtë dhe miqtë dhe luajtën lojën e parë, në të cilën morën pjesë 50 persona. Për momentin, 2,000 njerëz luajnë në Mozgobynya në Minsk çdo dy javë. Në vitin 2017, më shumë se 500,000 njerëz në të gjithë botën luajtën në Mozgobynia.

Përshkrimi i ekskluzivitetit.

Brain Slaughterhouse u krijua në 2012 dhe për momentin tashmë është bërë loja më e madhe inteligjente në botë! Që nga viti 2014, ne kemi zhvilluar një rrjet ekskluziviteti në Rusi, vendet e CIS dhe Evropën. Modeli i biznesit të ekskluzivitetit është vërtetuar në tregje të shumta. Çdo javë 60,000 njerëz luajnë Thertorja e Trurit në 242 qytete në 15 vende.

Pse të blini një ekskluzivitet për thertore të trurit?

1. Hapni biznesin tuaj.

... Për ata që duan të fitojnë para duke bërë biznesin e tyre, vërtet interesant.

2. Forcimi i biznesit ekzistues.

... Për pronarët e vendeve argëtuese ose vendeve që duan të rrisin rrjedhën e njerëzve.

3. Merrni të ardhura shtesë.

Për ata që, përveç të ardhurave të tyre kryesore, duan të kenë të ardhura shtesë.



Fotografitë



A ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuaj



Informacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë