1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. Ushqim crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Ushqim i Shpejtë crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 11 deri në 20 vjeç crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet e shumës së përgjithshme crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet. Franshizë me investime të vogla deri në 20000 dollarë crumbs arrow
  8. Shitje ekskluziviteti me mbretër crumbs arrow
  9. Periudha e shpagimit të ekskluzivitetit është më shumë se 1 vit crumbs arrow
  10. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. Surf'n'Fries

Ekskluzivitet. Surf'n'Fries

firstNjë tarifë fillestare: 5000 $
moneyKërkohen investime: 17000 $
royaltyMbretër: 5 %
timeShpagim Numri i muajve: 24
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 0
homeNumri i njësive të privilegjuara: 60
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2009
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2010
firstKategoria: Ushqim i Shpejtë, Ushqim i Shpejtë, Kafene me ushqim të shpejtë, Restorant të ushqimit të shpejtë, Ushqim në rrugë

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Përshkrimi i ekskluzivitetit:

Surf'n'Fries ofron patate të skuqura gustator në një paketë në formë konike me 30 salca dhe ekstra opsionale. Ne ripërcaktuam konceptin e bërjes së patateve franceze belge dhe zhvilluam paketim special dhe feta unike të patates.

Në pikat tona të shitjes me pakicë, ju do të shihni vetëm një qëndrim miqësor, pasi ne përpiqemi të ruajmë një atmosferë të një jetese argëtuese, energjike dhe rinore. Surf'n'Fries lançoi dyqanin e tyre të parë në 2009 në Kroaci dhe ishte një hit i menjëhershëm me klientët. Sot Surf'n'Fries ka hapur rreth 60 vende në të gjithë botën dhe vazhdon të zhvillojë në mënyrë aktive rrjetin e saj.

* 2009: Hapet pika e parë Surf'n'Fries.

* 2010: Niset ekskluziviteti i parë Surf'n'Fries.

* 2011: Surf'n'Fries hap shitoren e saj të parë të ekskluzivitetit jashtë shtetit.

* 2012: Surf'n'Fries hapet në Turqi.

* 2013: Surf'n'Fries hapet në Kroaci, Slloveni, Bosnjë dhe Hercegovinë, Turqi dhe Vietnam.

* 2016: Surf'n'Fries hap vende ekskluziviteti në Gjermani, Irlandë dhe Rusi.

* 2018: Surf'n'Fries hap vende ekskluziviteti në Emiratet e Bashkuara Arabe, Afrikën e Jugut dhe Kuvajt.

Surf'n'Fries është një ushqim i shpejtë jashtëzakonisht i shijshëm, por i shëndetshëm, i gatuar me një minimum vaji, kripe dhe pa përforcues të shijes. Paketues-konstruktor i markës është krijuar për dashamirët e shëtitjeve të gjata dhe ngjarjeve të ndritshme. Mund të hani ushqime në lëvizje pa ndërprerë detyra të rëndësishme. Surf'n'fries është një vakt i plotë në njërën dorë.FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë