1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. Prodhimi crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Mobilje crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 4 deri në 10 vjeç crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet e shumës së përgjithshme crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet. Franshizë me investime të vogla deri në 20000 dollarë crumbs arrow
  8. Ekskluzivitet. Pa pagesë të familjes mbretërore crumbs arrow
  9. Kthimi i ekskluzivitetit nga 4 muaj në 1 vit crumbs arrow
  10. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. Sofatex - mbulesa për mobilje të veshur me susta

Ekskluzivitet. Sofatex - mbulesa për mobilje të veshur me susta

firstNjë tarifë fillestare: 1500 $
moneyKërkohen investime: 10500 $
royaltyMbretër: 0 $
timeShpagim Numri i muajve: 7
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 3
homeNumri i njësive të privilegjuara: 0
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2017
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2018
firstKategoria: Mobilje, Mobilje, Prodhimi i mobiljeve, Prodhim mobiljesh

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Përshkrimi i ekskluzivitetit nga franshizuesi:

Rrobat për mobilje janë mbulesa të gjithanshme që ju lejojnë të azhurnoni një divan ose kolltuk të vjetër dhe të kurseni para për të blerë një të re ose për ta frenuar atë.

Falë teknologjisë unike të qepjes së kapakut - mbron mobiljet tuaja nga kthetrat e kafshëve shtëpiake.

Gjatë vitit të kaluar, ne kemi bërë një ri-markim të madh, filluam prodhimin tonë, hapëm 3 dyqane në Minsk.

Gjatë muajit të kaluar, ne shitëm 1843 raste dhe rreth 900 prej tyre në rajonet e Bjellorusisë, ndërsa kishte 2.5 herë më shumë drejtime nga rajonet.

Shumica e klientëve në rajone kanë frikë të blejnë një produkt nga distanca me një kontroll mesatar prej 301 rubla. Ata duan të shkojnë në dyqan dhe ta prekin produktin me duart e tyre. Prandaj, ne jemi gati t'u japim drejtime franshizuesve tanë në rajone, në mënyrë që ata të organizojnë shërbimin dhe të fitojnë para me ne.

Pas një analize të plotë të tregut, ne kuptuam se vendndodhja ishte falas në të gjithë vendin dhe vendosëm të zgjerojmë biznesin. Ne po kërkojmë partnerë në qytetet me një popullsi prej 100,000 ose më shumë. Ne kemi punuar nëpër të gjitha proceset e biznesit deri në detajet më të vogla.

Ne investojmë një kontribut të njëpasnjëshëm në hapjen e një shitoreje me pakicë në rajon: xhirojmë një video që shitet dhe e lansojmë në TV, shkruajmë artikuj vendas në shtypin lokal dhe portalet e internetit, përgatitim një hapje të një dyqani festiv, ngrohim klientët e mundshëm në qyteti i hapjes.

Për çmimin e ekskluzivitetit, ju merrni:

matrica e plotë e produktit për dyqanin;

përdorimi i markës Sofatex;

kërkimi dhe trajnimi i shitësve për dyqanin tuaj;

trajnim i plotë për pronarin e biznesit;

dyqan online i gatshëm në rajon;

Infrastruktura e IT;

kërkimi i lokaleve, riparimi;

mbështetje e madhe reklamuese republikane për markën dhe drejtime falas.

!

Meqenëse kemi një ekskluzivitet produkti, ne nuk fitojmë me një pagesë të njëhershme, por me një rritje të qarkullimit. Kjo do të thotë që ne do të fitojmë vetëm kur franshizuesi ynë është duke punuar. Prandaj, detyra jonë është t'ju sjellim në rezultat dhe t'ju shoqërojmë vazhdimisht!

Për shembull, në rajonin Vitebsk për muajin e kaluar kishte porosi për shumën prej 18,960 rubla, të cilat ne do t'i transferonim tek franshizat tona.

+ 35% e klientëve tanë ekzistues erdhën tek ne me rekomandimin e fqinjëve / miqve / të afërmve. Një shitore me pakicë do të rrisë numrin e shitjeve të paktën 3 herë.

Për dallim nga ekskluzivitetet e huaja, të cilat nuk e njohin tregun Bjellorus dhe nuk do të investojnë në zhvillimin e një marke në Bjellorusi, magazina e së cilës është në rastin më të mirë 800 km larg nesh, ne jemi Bjellorusë, ne kemi prodhimin tonë dhe tonën magazinë. Ne kemi një sens të mprehtë të tregut dhe i përgjigjemi menjëherë ndryshimeve, dhe investojmë një shumë të madhe parash në zhvillimin e markës SOFATEKS.

Kur u hapëm, shumë nuk besuan se një biznes i tillë mund të sillte një fitim të tillë.

Ne qëndrojmë në origjinën e kategorisë "mbulesa mobiljesh" në Bjellorusi dhe krijojmë kërkesa vetë me punën tonë të përditshme!

Bëhuni pjesë e familjes sonë dhe filloni biznesin tuaj shumë fitimprurës, në të cilin unë do t'ju shoqëroj.

Thjesht më kontaktoni dhe unë do t'ju jap të gjitha detajet.FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë