1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. Ushqim crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Kuzhine crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet. Nje restorant crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 4 deri në 10 vjeç crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet e shumës së përgjithshme crumbs arrow
  8. Ekskluzivitet. Biznes me investime deri në 75000 dollarë crumbs arrow
  9. Shitje ekskluziviteti me mbretër crumbs arrow
  10. Periudha e shpagimit të ekskluzivitetit është më shumë se 1 vit crumbs arrow
  11. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. Khinkalnya

Ekskluzivitet. Khinkalnya

firstNjë tarifë fillestare: 15000 $
moneyKërkohen investime: 70000 $
royaltyMbretër: 2 %
timeShpagim Numri i muajve: 15
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 2
homeNumri i njësive të privilegjuara: 50
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2014
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2015
firstKategoria: Kuzhine, Nje restorant, Restorant dhe kafene

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Përshkrimi i ekskluzivitetit:

Khinkalnya është një restorant me një produkt të vetëm, ku pjata kryesore është khinkali - qese me lëng brumi të ngushtë me viçi dhe supë. Nga 2015 deri më sot, 50 restorante Khinkalnya kanë filluar të funksionojnë në Ukrainë, Poloni, Lituani dhe Bjellorusi, 46 prej tyre operojnë nën sistemin e ekskluzivitetit.

Ekskluziviteti i restorantit Khinkalnya is është tërheqës për investitorët me investime relativisht të vogla. Por komponenti kryesor i suksesit është ushqimi vërtet i shijshëm dhe i lirë. Menyja merr një faqe dhe përbëhet nga hite të kuzhinës gjeorgjiane: khinkali, khachapuri, pjata të pjekura në skarë, kharcho, shumë perime dhe barishte, verë dhe chacha gjeorgjiane.

Pse Khinkalnya?

• Khinkali është një trend i ri në tregun e restoranteve, i cili po zëvendëson popullaritetin e formateve të picave, hamburgerëve dhe sushi.

• besnikëria e kulturës gjeorgjiane ukrainase - mikpritja, kuzhina gjeorgjiane, traditat e festave, këndimi.

• koncepti është i qartë për një auditor të gjerë.

• Formati i restorantit Khinkalnya korrespondon me situatën aktuale të tregut, kur kërkesa për ndërmarrje hoteliere të lira dhe të njohura me ushqim të shëndetshëm dhe natyral po rritet.

• Menyja e Khinkalni përbëhet nga produkte të freskëta vendore të rajonit tuaj, nuk ka varësi nga luhatjet e çmimeve për produktet e importuara.FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë