1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. veshje crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Veshje Grash crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet i qytetit crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet. Për qytetet e vogla, vendbanimet e vogla, qytetin e vogël crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 4 deri në 10 vjeç crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet e shumës së përgjithshme crumbs arrow
  8. Ekskluzivitet. E drejta ekskluzive kryesore mbi $ 100,000 crumbs arrow
  9. Shitje ekskluziviteti me mbretër crumbs arrow
  10. Periudha e shpagimit të ekskluzivitetit është më shumë se 1 vit crumbs arrow
  11. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. Mary Tartufi

Ekskluzivitet. Mary Tartufi

firstNjë tarifë fillestare: 34325 $
moneyKërkohen investime: 137300 $
royaltyMbretër: 4 %
timeShpagim Numri i muajve: 23
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 9
homeNumri i njësive të privilegjuara: 2
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2013
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2016
firstKategoria: Veshje Grash, Dyqan veshjesh për gra

Ekskluzivitet i qytetit
Ekskluzivitet i qytetit
Për qytetet e vogla, vendbanimet e vogla, qytetin e vogël
Për qytetet e vogla, vendbanimet e vogla, qytetin e vogël

Ekskluziviteti i sallonit të dasmave "Mary Truffle" në një vend unik, ku praktikisht nuk ka konkurrentë të këtij niveli.

"Mary Truffle" është një rrjet sallonesh dasmash dhe shërbimi modern i dasmave që ndihmon për ta bërë zgjedhjen të thjeshtë. E themeluar në vitin 2013. 9 sallone u hapën në Moskë, Shën Petersburg, Volgograd, Kazan, Rostov-on-Don, Yekaterinburg, Krasnodar, Samara, Voronezh. I pari që prezantoi një regjistrim elektronik për montim. Zonimi i përshtatshëm i lokaleve, shërbimi i shkëlqyeshëm dhe një markë e provuar. E drejta për ekskluzivitet në rajon, trajnim, softuer, faqe në internet gardian dhe mbështetje e plotë. Ne kemi nevojë për njerëz me mendje të njëjtë.

Përshkrimi i ekskluzivitetit të sallonit të dasmës.

Ne nuk na pëlqejnë dasmat vulgare sovjetike me shpërblim, tavolina me shkronjën "P" dhe këngën "Lule të dasmës". Kjo është torturë për të gjithë: mysafirët bëjnë fotografi midis topave në një hyrje të dobët, hipin në një minibus, dëgjojnë një dolli në një kaftan. Ne kafshojmë një bukë, thyejmë gota, mbledhim para në rrëshqitës - marrëzi e pakuptimtë. Nuk ka kujtime të lumtura, nuk ka fotografi të bukura, nuk ka histori për të ndarë. Një shans i humbur për të bërë një pushim.

Ne duam që më shumë njerëz të martohen bukur. Kështu që dasmat kanë të bëjnë me të dashuruarit, dhe jo për bestytnitë dhe ambiciet e prindërve. Për fat të mirë, ne nuk jemi vetëm, kështu që në shkurt 2013 hapëm sallonin tonë të dasmave në Moskë.

Sot në Rusi ka 9 sallone Mary Truffle, 2 veta dhe 7 të ekskluzivizuar. Në Mars 2021, dy sallone të reja u hapën menjëherë - në Kazan dhe Yekaterinburg. Gjëja e rëndësishme është se ne nuk po ndjekim zgjerimin e rrjetit, ne po kërkojmë njerëz me mendje të njëjtë!

A ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë