1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
 2. Ekskluzivitet. veshje crumbs arrow
 3. Ekskluzivitet. Veshje Grash crumbs arrow
 4. Ekskluzivitet. Dyqan veshjesh crumbs arrow
 5. Ekskluzivitet. Dyqan rrobash dhe këpucësh crumbs arrow
 6. Ekskluzivitet i qytetit crumbs arrow
 7. Ekskluzivitet. Për qytetet e vogla, vendbanimet e vogla, qytetin e vogël crumbs arrow
 8. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 4 deri në 10 vjeç crumbs arrow
 9. Ekskluzivitet e shumës së përgjithshme crumbs arrow
 10. Ekskluzivitet. Franshizat më të lira nën 1000 dollarë crumbs arrow
 11. Ekskluzivitet. Pa pagesë të familjes mbretërore crumbs arrow
 12. Ekskluzivitet. E drejta ekskluzive me një shpagim të shpejtë - në 1 muaj crumbs arrow
 13. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. Mondi - shitja e veshjeve të grave në internet

Ekskluzivitet. Mondi - shitja e veshjeve të grave në internet

firstNjë tarifë fillestare: 800 $
moneyKërkohen investime: 800 $
royaltyMbretër: 0 $
timeShpagim Numri i muajve: 1
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 35
homeNumri i njësive të privilegjuara: 1
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2016
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2018
firstKategoria: Veshje Grash, Dyqan veshjesh, Dyqan rrobash dhe këpucësh, Dyqan veshjesh për gra, Dyqan i gjërave, Dyqan veshjesh ekonomike, Dyqan online i veshjeve dhe këpucëve

Ekskluzivitet i qytetit
Ekskluzivitet i qytetit
Për qytetet e vogla, vendbanimet e vogla, qytetin e vogël
Për qytetet e vogla, vendbanimet e vogla, qytetin e vogël

Ekskluziviteti Mondi është dyqani i tij i gatshëm në internet i veshjeve të grave me reklama të paguara.

Mondi është një prodhues dhe shpërndarës i veshjeve cilësore të grave. Nisja e një dyqani online nën markën Mondi ose nën markën tuaj gardian në 10 ditë. Biznesi juaj i modës me investime minimale. Partneri merr një faqe në internet të gatshme, një llogari në Instagram dhe një kupon prej 3,000 rubla për reklama. Çmimet më të ulëta për mallrat. Nuk nevojiten magazina ose korrierë.

Përshkrimi i ekskluzivitetit që shet veshje të grave përmes internetit.

Duke blerë një ekskluzivitet nga Mondi, ju po blini një biznes gardian. Ju do të keni mundësinë të zgjidhni nëse do të filloni të punoni nën markën tuaj ose nën markën tonë. Ju do të merrni gjithçka që ju nevojitet për të filluar një biznes në internet, domethënë: një dyqan online të gatshëm, një llogari të gatshme Instagram, shërbime të paguara për promovimin e një llogarie Instagram, trajnime personale nga kreu i kompanisë, udhëzime të plota me veprime hap pas hapi, një menaxher personal dhe mbështetje e vazhdueshme teknike. Dhe më e rëndësishmja, ju merrni mundësinë për të filluar biznesin tuaj duke shitur veshje të grave me investime minimale, nuk keni nevojë të blini produkte, të mendoni se ku t'i ruani ato dhe të mendoni se si të organizoni shpërndarjen tek klienti, ne kujdesemi për të gjitha këto Me ,

A ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë