1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. bukuria crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Sallon crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 11 deri në 20 vjeç crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet e shumës së përgjithshme crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet i ekonomisë deri në 30000 dollarë crumbs arrow
  8. Shitje ekskluziviteti me mbretër crumbs arrow
  9. Periudha e shpagimit të ekskluzivitetit është më shumë se 1 vit crumbs arrow
  10. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. Orkide e egër

Ekskluzivitet. Orkide e egër

firstNjë tarifë fillestare: 6500 $
moneyKërkohen investime: 25000 $
royaltyMbretër: 250 $
timeShpagim Numri i muajve: 14
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 3
homeNumri i njësive të privilegjuara: 3
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2004
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2018
firstKategoria: Sallon, Sallon bukurie, Sallon, Parukeri për fëmijë, Dyqan berberi, SPA, Studio, Flokët, Një prerje flokësh

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Orchid Wild është një rrjet bjellorus i salloneve të bukurisë që ofron shërbime parukerie, një sallon manikyr dhe pedikyr, një dhomë me diell, një sallon bukurie për kujdesin e trupit dhe grim të përhershëm.

Kompania u siguron partnerëve të saj mbështetje të plotë kur hapin sallonin e tyre nën markën tregtare Wild Orchid, përveç kësaj, ju do të merrni:

- këshilla dhe mbështetje për të gjitha çështjet në zhvillim 24/7.

- shabllone për materiale marketingu.

- rekomandime për të punuar në shoqëri. rrjetet, kërkesat për gjenerimin e përmbajtjes.

- vendosja në faqen e internetit të kompanisë në pjesën e salloneve të rrjetit.

- vërtetim i përfundimit të trajnimit, një certifikatë vjetore e trajnimit të avancuar me caktimin e një kategorie për masterin.

- trajnimi i mjeshtrave, standardet e punës me klientët.

- një kurs i veçantë për administratorët për të punuar me klientët.

- një listë e rekomanduar e furnizuesve dhe kontraktorëve.

- kërkesat dhe rekomandimet për përzgjedhjen e personelit.

- libri i markës - modele për bartësit kryesorë të identitetit të korporatës.FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë