1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
 2. Ekskluzivitet. Ushqim crumbs arrow
 3. Ekskluzivitet. Lokal crumbs arrow
 4. Ekskluzivitet. Nargjile crumbs arrow
 5. Ekskluzivitet. Kafene crumbs arrow
 6. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
 7. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 4 deri në 10 vjeç crumbs arrow
 8. Ekskluzivitet e shumës së përgjithshme crumbs arrow
 9. Ekskluzivitet. Zbritjet e vogla deri në 40000 dollarë crumbs arrow
 10. Shitje ekskluziviteti me mbretër crumbs arrow
 11. Kthimi i ekskluzivitetit nga 4 muaj në 1 vit crumbs arrow
 12. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. KLUBI PREMIUM HOOKAH

Ekskluzivitet. KLUBI PREMIUM HOOKAH

firstNjë tarifë fillestare: 6400 $
moneyKërkohen investime: 40000 $
royaltyMbretër: 250 $
timeShpagim Numri i muajve: 12
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 3
homeNumri i njësive të privilegjuara: 3
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2016
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2017
firstKategoria: Lokal, Nargjile, Kafene, Pijetore birre, Dyqan bar, Dyqan bar birre, Bar verë, Bar i freskët, Një pijetore, Birrë, Restorant birre, Kafene familjare, Kafene për vetë-shërbim

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Përshkrimi i ekskluzivitetit:

Klubi Premium nargjile është një zinxhir baresh nargjile premium në Republikën e Bjellorusisë.

Marka tregtare: "MINT", "MINT ON KOLASA", "MYATABREST". "Tarracë Mint", "PREMIUM HOOKAH CLUB".

Në shikim të parë, një bar nargjile është një vend i shkëlqyeshëm ku mund të pushoni pas punës duke pirë një nargjile, të pini çaj, të takoni miqtë dhe të zhvilloni negociata në një mjedis të rehatshëm.

Por nga pikëpamja e investimeve, ky është një model biznesi i suksesshëm që kombinon një bar Lounge, një shtëpi çaji, një zonë anti-kafene dhe një zonë duhani. Marzhi i lartë i biznesit të nargjile ju lejon të ktheni shpejt investimet dhe të fitoni para në projekt.

Trajnimi i specialistëve tanë u krye nga kolegë me përvojë rusë dhe çekë që kanë përvojë të gjerë në biznesin e nargjileve.

Pse është fitimprurëse të punosh me ne?

- Ne kemi shumë përvojë. Tre institucione vetjake dhe tre janë hapur me ndihmën tonë. Një bar nargjile në Pragë që na ndihmon të zotërojmë teknologjitë më të fundit në biznesin e nargjileve.

- Ne këshillojmë dhe rekomandojmë në të gjitha fazat. Themelimi i një kompanie, zgjedhja e një sistemi tatimor, kontabiliteti dhe auditimi, raportet e parave të gatshme, zgjedhja e një lokali, blerja e pajisjeve, trajnimi i punonjësve, hapja, promovimi dhe reklamimi, etj.

- Kursimet e investimeve. Ne rekomandojmë pajisje të testuara, më të lira, me cilësi më të mirë. Prezantimi i furnizuesve që ofrojnë zbritje për partnerët tanë dhe ofrojnë pajisje marketingu dhe reklamimi falas.FotografitëA ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë