1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. Tregtimi crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Dyqan mallrash crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet. Dyqan me pakicë crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: më shumë se 20 vjet crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet. Asnjë pagesë fillestare e shumës crumbs arrow
  8. Ekskluzivitet. Zbritje e lirë deri në 10000 dollarë crumbs arrow
  9. Ekskluzivitet. Pa pagesë të familjes mbretërore crumbs arrow
  10. Kthimi i ekskluzivitetit nga 4 muaj në 1 vit crumbs arrow
  11. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. Makey

Ekskluzivitet. Makey

firstNjë tarifë fillestare: 0 $
moneyKërkohen investime: 8000 $
royaltyMbretër: 0 $
timeShpagim Numri i muajve: 8
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 23
homeNumri i njësive të privilegjuara: 16
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2000
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2016
firstKategoria: Dyqan mallrash, Dyqan me pakicë, Dyqan online i mallrave, Dyqan mallrash kineze, Supermarket

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Kompania Makey është zhvilluar me sukses për më shumë se 20 vjet dhe me të drejtë konsiderohet si një nga prodhuesit kryesorë të dyqaneve të lëkurës me cilësi të lartë, pajisje biznesi dhe sende të brendshme.

Ne i vlerësojmë zejtarët tanë dhe jemi krenarë për ta, sepse falë përpjekjeve të tyre marka jonë është bërë e njohur, dhe produktet janë në kërkesë të vazhdueshme jo vetëm në Bjellorusi, por edhe jashtë saj. Sidoqoftë, kjo është e natyrshme, sepse kompania jonë punëson mjeshtra të talentuar me arsim të lartë arti.

Ekskluziviteti Makey është një ofertë unike në tregun e ekskluzivitetit për suvenire lëkure të punuar me dorë.

- Ne ofrojmë zgjidhje të gatshme për fillimin e një biznesi, më tërheqës për sa i përket investimeve, me norma të shkëlqyera të shlyerjes.

- Ne ndihmojmë për të gjetur një vend të përshtatshëm për një shitore me pakicë. Ne ofrojmë skica dhe opsione optimale për vendndodhjen e pajisjeve komerciale.

- Ne ofrojmë një gamë të gjerë të artikujve prej lëkure të prodhimit tonë. Ne krijojmë suvenire origjinale të punuar me dorë.

- Ne trajnojmë stafin falas, mësojmë se si të shesim çdo grup mallrash. Ne ofrojmë një listë të produkteve me kërkesë të madhe.

- Ne ofrojmë mbështetje të vazhdueshme reklamuese.

- Ne ofrojmë një të drejtë unike për të kryer biznes në një territor të caktuar.

Kompania po kërkon partnerë në qytetet e mëposhtme të Bjellorusisë:

Minsk, Borisov, Molodechno, Zhodino, Slutsk, Orsha, Novopolotsk, Polotsk, Mozyr, Svetlogorsk, Pinsk, Kobrin.

Ne dimë si ta bëjmë biznesin tuaj të suksesshëm! Kontrolluar për veten tuaj!Ekskluzivitet. Makey. Prezantimi me video

A ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë