1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. veshje crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Dyqan veshjesh crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet i qytetit crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet. Për qytetet e vogla, vendbanimet e vogla, qytetin e vogël crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 4 deri në 10 vjeç crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet. Asnjë pagesë fillestare e shumës crumbs arrow
  8. Ekskluzivitet. Zbritje e lirë deri në 10000 dollarë crumbs arrow
  9. Ekskluzivitet. Pa pagesë të familjes mbretërore crumbs arrow
  10. Kthimi i ekskluzivitetit nga 4 muaj në 1 vit crumbs arrow
  11. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. SUPER çorape

Ekskluzivitet. SUPER çorape

firstNjë tarifë fillestare: 0 $
moneyKërkohen investime: 6800 $
royaltyMbretër: 0 $
timeShpagim Numri i muajve: 9
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 1
homeNumri i njësive të privilegjuara: 8
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2017
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2021
firstKategoria: Dyqan veshjesh, Dyqan i gjërave, Dyqan veshjesh ekonomike

Ekskluzivitet i qytetit
Ekskluzivitet i qytetit
Për qytetet e vogla, vendbanimet e vogla, qytetin e vogël
Për qytetet e vogla, vendbanimet e vogla, qytetin e vogël

Rreth kompanisë.

Marka SUPER SOCKS vjen nga Yekaterinburg dhe është pjesë e GRUPIT LOKAL TET SHITJES me pakicë. Deri më sot, produktet e markës janë paraqitur në të gjitha qytetet kryesore të Rusisë - në shitjen me pakicë të markës sonë, në dyqanet partnere, si dhe në pikat që operojnë nën ekskluzivitetin tonë që nga viti 2021. SUPER çorape nuk janë vetëm çorape të bukura me ngjyra argëtuese dhe printime argëtuese. Për shumicën e klientëve tanë, kjo është kryesisht gëzimi dhe kënaqësia e mbajtjes së një artikulli veshjesh elegant dhe të bukur. Kjo është arsyeja pse shumë nga klientët tanë përdorin çorapet tona në vend të pantoflave të shtëpisë!

Përshkrimi i ekskluzivitetit të SUPER SOCKS.

Si do fitoni.

Fitimet në biznesin tonë bazohen në shitjet me pakicë. Çmimi standard i shitjes me pakicë i një njësie të produktit në dyqanet tona është 379 rubla, dhe çmimi i blerjes për franshizuesin është 160 rubla. Prandaj, të ardhurat nga secila njësi e produktit janë 219 rubla, që është 136% e çmimit të hyrjes. Mesatarisht, çdo prizë me pakicë e rrjetit tonë shet rreth 1,500 palë çorape në muaj, që do të thotë se mund të fitoni 328,500 rubla në muaj në secilën nga pikat tuaja. Edhe gjatë periudhës promovuese, kur shesim tre palë për çmimin e dy, fitimi juaj nga shitja e një grupi të tillë do të jetë 278 rubla, që është 58% e çmimit të hyrjes.

A ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë