1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. Tregtimi crumbs arrow
  3. Ekskluzivitet. Dyqan kafshesh crumbs arrow
  4. Ekskluzivitet. Dyqan mallrash crumbs arrow
  5. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
  6. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: më shumë se 20 vjet crumbs arrow
  7. Ekskluzivitet e shumës së përgjithshme crumbs arrow
  8. Ekskluzivitet. Franshizë me investime të vogla deri në 20000 dollarë crumbs arrow
  9. Ekskluzivitet. Pa pagesë të familjes mbretërore crumbs arrow
  10. Kthimi i ekskluzivitetit nga 4 muaj në 1 vit crumbs arrow
  11. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. Petburg

Ekskluzivitet. Petburg

firstNjë tarifë fillestare: 1640 $
moneyKërkohen investime: 11900 $
royaltyMbretër: 0 $
timeShpagim Numri i muajve: 7
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 15
homeNumri i njësive të privilegjuara: 6
calendarViti i themelimit të kompanisë: 1997
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2015
firstKategoria: Dyqan kafshesh, Dyqan mallrash, Dyqan kafshesh, Dyqan online i kafshëve shtëpiake, Dyqan online i mallrave, Dyqan mallrash kineze

Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

"Petburg".

Isshtë një rrjet dyqanesh kafshësh të përballueshme. është një rrjet dyqanesh kafshësh të përballueshme. Aktiviteti i kompanisë filloi në 1997. Sot zinxhiri është një nga udhëheqësit në fushën e produkteve të kafshëve shtëpiake në Siberinë Perëndimore. Dyqanet përfaqësohen në qytetet: Tomsk, Seversk, Asino, Kemerovo, Yurga, Barnaul, Novy Urengoy.

Që nga viti 2014 - ne filluam prodhimin tonë të mbushësve dhe aksesorëve nën TM Petseven dhe hapëm një dyqan online.

Në 2015, Kompania filloi një program ekskluziviteti.

Sot "Petburg" është:

Rrjeti juaj i dyqaneve me pakicë.

Zhvillimi i biznesit përmes ekskluzivitetit.

Dyqani online i kafshëve shtëpiake petburg. su

Një markë e ndritshme dhe e paharrueshme.

Vend i përshtatshëm i dyqaneve.

Çmim i përballueshëm dhe i rehatshëm.

Dekor modern dhe i ndritshëm brenda dhe jashtë dyqaneve.

Shërbim cilësor ndaj klientit.

Asortiment i madh i furnizimeve me kafshë shtëpiake.

Promovime dhe oferta të vazhdueshme.

Kartat e zbritjes dhe dhuratat.

Misioni i kompanisë - Ne krijojmë kushte për një jetë të gjatë dhe të gëzueshme me kafshët shtëpiake!

Ekskluziviteti Petburg Pet Shop është një model biznesi i provuar për një dyqan me pakicë të furnizimeve me kafshë shtëpiake. Ne ofrojmë bashkëpunim me ofrimin e një qasjeje të integruar në formatin e organizimit të një biznesi fitimprurës me gardian. Ekskluziviteti ynë mund të përdoret nga një sipërmarrës aspirues për të ndërtuar një biznes familjar ose një sipërmarrës me përvojë biznesi për të zgjeruar biznesin e tyre ose për të bërë një investim të tyre fitimprurës. Biznesi për kafshët nuk është vetëm një përfitim financiar, por edhe një mundësi për të punuar me njerëz që i duan kafshët. Ne e bëjmë botën tonë më të sjellshme dhe më të vëmendshme.

OFERTA FRANCHISING.

Oferta jonë është formuar duke marrë parasysh përvojën e madhe në ndërtimin e një biznesi me pakicë në rrjet dhe tendencat në tregun e kafshëve shtëpiake. Tregtia e produkteve të kafshëve shtëpiake është një biznes fitimprurës, i testuar me kohë, faktet flasin për të. Rusia është në vendin e tretë në botë për numrin e kafshëve shtëpiake. Tregu për produktet e kafshëve shtëpiake po rritet me 20-30% në vit. Interesimi për të hapur biznesin tuaj në formatin e një dyqani për kafshët shtëpiake është i qëndrueshëm dhe po fiton vrull në mënyrë aktive. Sidoqoftë, mund të duket si një detyrë shumë e vështirë për një fillestar të hapë një biznes të tillë vetë. Prandaj, për partnerët e ekskluzivitetit, ne kemi formuar një paketë ofertë për blerjen e një ekskluziviteti me kushte të rehatshme bashkëpunimi. Paketa Business Start - përfshin fazat kryesore të hapjes së një dyqani kafshësh, të krijuar për një sipërmarrës me përvojë me një mënyrë jetese aktive. Paketa "Business Profi" - ne jemi zgjeruar me ofrimin e shërbimeve në ndihmë në negocimin e qirasë dhe përzgjedhjen e personelit të shitjes. I gjithë kompleksi i punimeve për hapjen e një dyqani për kafshë përfshin paketën "Business Premium". Kompania jonë është e gatshme të ofrojë këtë format jo vetëm kur hapni një dyqan të markës Petburg, por edhe për të ofruar shërbime biznesi për sipërmarrësit pa një kusht blerjeje ekskluziviteti.

Duke fituar të drejtën për të hapur biznesin tuaj në qytetin tuaj nën markën Petburg, ju bëheni partneri ynë dhe përfaqësuesi i markave tona në territorin tuaj. Ne u sigurojmë franshizave tanë:

• Mbështetje e plotë në të gjitha fazat e hapjes dhe zhvillimit të biznesit;

• Konsulent personal biznesi me përvojë;

• Zgjidhje të gatshme për organizimin dhe drejtimin e biznesit tuaj;

• Rekomandime për zgjedhjen e vendndodhjes së shitoreve me pakicë;

• Konsultimet dhe rekomandimet për përzgjedhjen dhe vendosjen e pajisjeve për shitoret me pakicë;

• Rekomandime për asortimentin dhe dizajnin e kërkuar të prizës;

• Trajnimi.

Kërkesat e operatorit / franshizës.

Kërkesat kryesore janë dëshira për të hapur biznesin tuaj nën një markë të njohur tregtare.

Përvojë në të bërit biznes nga 1 vit.

Disponueshmëria e kapitalit fillestar nga 690,000 rubla.

Kriteret e nevojshme për zgjedhjen e një vendi.

Qendrat tregtare me trafik të lartë.

Një dyqan i pavarur në një zonë të ecshme ose një zonë rezidenciale të populluar dendur.

Madhësitë nga 25 sq. m

Komente të përgjithshme mbi sistemin.

Petburg, një rrjet i dyqaneve të kafshëve shtëpiake të përballueshme - kjo markë u krijua për dyqanet e kafshëve me shërbim me cilësi të lartë dhe asortiment optimal.

Përveç gjithçkaje, ne gjithashtu kemi krijuar një ekskluzivitet të përballueshëm që do të jetë interesant dhe i arritshëm për çdo biznes: i vogël, i mesëm ose i madh.

Një nga avantazhet tona është shumëllojshmëria e formateve për punë,

markë e ndritshme e paharrueshme, kushte fleksibël.

Duke blerë ekskluzivitetin Petburg ju merrni një partner të besueshëm për një bashkëpunim të suksesshëm dhe afatgjatë!Ekskluzivitet. Petburg. Prezantimi me video

A ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë