1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
 2. Ekskluzivitet. Ushqim crumbs arrow
 3. Ekskluzivitet. Kafene crumbs arrow
 4. Ekskluzivitet. Nje restorant crumbs arrow
 5. Ekskluzivitet i qytetit crumbs arrow
 6. Ekskluzivitet. Për qytetet e vogla, vendbanimet e vogla, qytetin e vogël crumbs arrow
 7. Ekskluzivitet në kërkesë crumbs arrow
 8. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: më shumë se 20 vjet crumbs arrow
 9. Ekskluzivitet e shumës së përgjithshme crumbs arrow
 10. Ekskluzivitet. E drejta ekskluzive kryesore mbi $ 100,000 crumbs arrow
 11. Shitje ekskluziviteti me mbretër crumbs arrow
 12. Periudha e shpagimit të ekskluzivitetit është më shumë se 1 vit crumbs arrow
 13. Ekskluzivitet. Kërkohet: franshizë crumbs arrow
Ekskluzivitet. Kafene Mu-mu

Ekskluzivitet. Kafene Mu-mu

firstNjë tarifë fillestare: 44000 $
moneyKërkohen investime: 440000 $
royaltyMbretër: 5 %
timeShpagim Numri i muajve: 24
calendarKërkohet: Franshizë
homeNumri i ndarjeve vetanake: 1
homeNumri i njësive të privilegjuara: 50
calendarViti i themelimit të kompanisë: 2000
calendarViti i fillimit të aktiviteteve të franchising: 2020
firstKategoria: Kafene, Nje restorant, Kafene familjare, Kafene për vetë-shërbim, Restorant dhe kafene

Ekskluzivitet i qytetit
Ekskluzivitet i qytetit
Për qytetet e vogla, vendbanimet e vogla, qytetin e vogël
Për qytetet e vogla, vendbanimet e vogla, qytetin e vogël
Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

Informacion në lidhje me atë që është një franchisor. Ne hapëm kafenenë tonë të parë në vitin 2000, duke e quajtur atë MU-MU, për më tepër, ky ishte hapi i parë, por shumë i sigurt që ndërmorëm për hapjen e një rrjeti të kafeneve që funksionojnë në një format demokratik të çmimeve dhe në të njëjtën kohë, enët korrespondojnë me nivelin restorant, kjo është një kafene popullore vërtetë. Për momentin, rrjeti ynë përfshin 43 pika shitje, për më tepër, 7 prej tyre janë të vendosura në territorin e aeroporteve, ato punojnë brenda kuadrit të ekskluzivitetit. Gjatë 19 viteve të punës së suksesshme, ne kemi mbledhur një përvojë të pasur, e cila bazohet në eksperimente personale që janë kurorëzuar me sukses; ne ishim me fat, ne zbatuam një numër të madh idesh dhe e përfunduam mirë projektin, dhe më e rëndësishmja, njerëzit janë të lumtur, ata janë ushqyer mirë dhe vlerësojnë shërbimin tonë.

MU-MU është një kafene ku mund të hani vërtet shijshëm, për më tepër, me të gjithë familjen e madhe, përveç kësaj, ky vend është menduar për tubime të përbashkëta me miqtë dhe të njohurit, natyrisht, kolegët dhe miqtë e biznesit gjithashtu mund të ftohen për të diskutuar -to-date informacion me partnerët dhe të gëzojnë ushqimin tuaj. Konsumatorët preferojnë kafenetë nën markën MU-MU për përparësitë e mëposhtme: së pari, ju mund të diversifikoni gamën e ushqimit që zakonisht konsumoni duke provuar pjatat tona të shijshme; ne i shërbejmë konsumatorëve menjëherë; një atmosferë e këndshme, e këndshme dhe komode do të sigurojë një qëndrim të këndshëm; ne japim mundësinë për të blerë pjata të shijshme me një çmim shumë të arsyeshëm, i cili është një avantazh shtesë i organizatës sonë.Fotografitë

Ekskluzivitet. Kafene Mu-mu. Prezantimi me video

A ju pëlqeu kjo ofertë?


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajInformacioni im personal

Ju mund ta shënoni këtë fjali me një figurë dhe të shkruani ndonjë shënim personal. Shtypja përsëri e fotos heq shenjën.
star
Te preferuarat
heart
une pelqej
postpone
Shiko me vone
question
Të dyshimtë
heart_no
Unë nuk e pelqej

Karakteret e mbetura: 500
ok Ruaj shënimin
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë se çfarë mendojnë përdoruesit e tjerë për këtë reklamë


Krahasimi i ekskluziviteteve

add Shtojeni këtë ekskluzivitet në krahasim


Dëshironi të kontaktoni pronarin?

photo
Teksti i mesazhit*

Karakteret e mbetura: 500
email Shkruaj një letër


Ankohen për reklamën

Mesazh për administratën e faqes*

Karakteret e mbetura: 500
ok Bëni një ankesë


A keni parë më parë

arrow left Mbrapa
Nëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë