1. франшиза. Золотієвка crumbs arrow
  2. Каталог франшиз crumbs arrow
  3. франшиза. затребувані франшизи crumbs arrow
  4. франшиза. Фотостудія crumbs arrow
  5. франшиза. потрібно: франчайзі crumbs arrow

франшиза. Фотостудія. Золотієвка. затребувані франшизи. потрібно: франчайзі

Знайдено оголошень: 1

#1

МультіФото

МультіФото

firstПочатковий внесок: 2500 $
moneyпотрібно інвестицій: 6000 $
royaltyроялті: 105 $
timeОкупність. Кількість місяців: 9
firstКатегорія: Фотостудія, фото
Бренд під назвою «МультіФото» являє собою федеральну мережу фотосалонів. Вони динамічно і стабільно розвиваються, спеціалізація цієї послуги з надання фотографії, досвід роботи вже більше 15 років. На даний момент ми маємо в своєму розпорядженні 53 точки реалізації, це фотосалони, у нас також є належне нам виробництво. Нам вдалося створити одну з найбільших та найпрестижніших організацій на території Російської Федерації. Зростання заснований на тому, що ми працюємо в синхронізації з ідеалами, віддані їм. У нас є професійна висококласна команда, зрозуміло, рівень довіри клієнтів є максимально високим, це теж один з пунктів нашого успіху, причина, чому у нас завжди є великий рівень замовлення.
затребувані франшизи
затребувані франшизи



Моя особиста інформація
user Зареєструйтеся або увійдіть, щоб використовувати особисту інформацію


Статистика
Premium-доступ на 30 днів Ви можете купити преміум-доступ, щоб бачити детальну статистику

article затребувані франшизи



https://FranchiseForEveryone.com

Кожен підприємець бажає придбати затребувані франшизи відомого бренду для своєї комерційної діяльності, з недорогим використанням у бізнесі та швидкою окупністю. Однак тут виникає парадокс суперечності логічного зв'язку між популярною торговою маркою, торговою маркою та недорогим використанням, оскільки чим вищий клас, модель та бренд, тим дорожче використовувати та підтримувати їх у франчайзинговому бізнесі . Грошові виплати у вигляді одноразової одноразової виплати, щомісячних роялті та регулярних рекламних внесків за використання відомого та популярного логотипу товару вимагають великих грошових вкладень, ін’єкцій та витрат. Своєчасна оплата всіх пов'язаних з цим витрат бізнесу із затребуваних франшиз вимагає гідного обороту грошового потоку через банківський рахунок, хорошу організацію роботи, розвинену та розширену роздрібну мережу, великий потік трафіку та безліч роздрібних квадратних площ з широким асортимент товарів. Відповідно, для просування бізнесу вам потрібна подальша реклама, отримання та завантаження торговельно-виробничого обладнання, збільшення кількості продавців, менеджерів, консультантів, технологічного, виробничого та обслуговуючого персоналу. Працюючи з придбаними затребуваними франшизами, головне - правильно розрахувати відпускну ціну товарів і виробів, з окуповуванням усіх основних і допоміжних витрат шляхом розрахунку собівартості витрат.

Висока вартість продажу товарів та продуктів із використанням марки франчайзера може «відлякати масового покупця, і він відмовиться купувати дорогий товар. На практиці торгові мережі, що продають відомі та дорогі торгові марки, мають усталену клієнтуру та вибрану, індивідуальну, поважну, надійну клієнтську базу, яка купує саме певний бренд. У таких торгових точках дуже мало випадкових відвідувачів, особливо масових покупців. Для контингенту масової торгівлі, що означає основні верстви населення, необхідно з особливим ставленням підходити до діяльності із затребуваними франшизами, з’ясовувати «золоту середину», щоб торгові марки були доступними для них, і вони довіряли якості самі товари та послуги. У світовій практиці товарні, промислові та ділові франшизи присутні і широко поширені, тоді як товарні франшизи становлять дев'яносто відсотків обороту. Найпопулярніші франшизи на товарні франшизи пов'язані з продажем піци, готової кави, одягу, взуття, електронної та побутової техніки, автомобілів, а для їх продажу бізнесмени відкривають фірмові магазини та бутики. Успіх продажів у товарних франшизах значною мірою залежить від професійної здатності консультантів та менеджерів з продажу представити готовий товар покупцеві, щоб вони були щасливі, бажали придбати товар і, задоволені вдалою покупкою, покинули магазини.

Отримання ефективності в затребуваних франшизах пов’язане з постійним навчанням персоналу, висококваліфікованим обладнанням та набутими навичками, вміло та свідомості бізнесу щодо продажу товару. Обов’язкові тренінги та веб-семінари щодо процесу навчання серед співробітників, що займаються продажем продукції, після досягнення таланту та професійного покликання, ввічливо, майстерно та вміло змусити замовника зробити покупку, що ще раз доводить істинність того, що „персонал - це все '. Затребувані франшизи користуються попитом, оскільки при розумному, організаційному, системно-інтегрованому підході вони швидко окупаються, приносячи гідний дохід підприємцю-франчайзі. Це інтегрований та цілеспрямований підхід до організації бізнес-проекту франшизи з добре розробленим бізнес-планом, ретельним вивченням та дослідженням ринкових відносин та аналізом ефективних попитів на покупців, що приносить швидку окупність та приводить франшизи до категорія та перелік затребуваних. Проведення попередньої аналітичної роботи з динаміки фінансових потоків від вкладених інвестицій, з економічним, розрахунковим розрахунком бізнес-прогнозу, з грошовим потоком, проектним розрахунком доходів, витрат і прибутку дають всі підстави зробити попит на платну франшизу. Складання цілей стратегічного планування та планування грамотних тактичних завдань розподілу, кількості стартових інвестицій, щоб максимізувати прибуток, підтримувати міцний баланс та баланс між вартістю франшизи та майбутніми витратами на ведення бізнесу, є доказом та формою обґрунтований висновок про те, що вибір франшиз був зроблений вірним, а франшизи, що вимагаються, були придбані.

article Франшиза і франчайзі



https://FranchiseForEveryone.com

Франчайзинг та франчайзі - це дуже тісно пов’язані поняття. Якщо ви зацікавлені у франшизі, то після придбання ви стаєте франчайзі. Це дуже прибутковий бізнес, при реалізації якого потрібно лише дотримуватися правил і передбачених нормами франшизи. Вам не потрібно придумувати щось нове, перекомпонуючи бізнес-процес, виконуючи інші складні операції. Потрібно лише придбати готовий бізнес, який називається франшизою. Франчайзі - це особа, яка набуває право використовувати інструменти, які будь-яка видатна компанія використовує для побудови бізнесу.

Вам не потрібно нічого придумувати з нуля, вам просто потрібно використовувати готову концепцію. Крім того, назва вже добре відома, а це означає, що витрати на підвищення рівня поінформованості про бренд значно зменшуються.

Як частина франшизи, франчайзі повинен лише донести до своїх споживачів той факт, що в регіоні відкрилося місцеве представництво. Це набагато дешевше, ніж просування невідомої марки з нуля. Франшизою може бути кава, яку ви купуєте вранці поблизу кафе, магазин, де купуєте, піцерія зі світовим ім’ям, яка знаходиться в районі місцевого споживача.

Франшизи є скрізь і зростають у популярності. Готовий бізнес, що відкриває модель франшизи, дозволяє франчайзі просто інвестувати наявні фінансові ресурси у вже перевірену та діючу бізнес-модель. Вам просто потрібно правильно виконати передбачені франшизою рецепти. Франчайзі майже нічим не ризикує, оскільки за цим стоїть бізнес, відомий бренд, величезний досвід, накопичений протягом багатьох років чи навіть десятиліть енергійної діяльності.

Франчайзинг характеризується високим рівнем популярності в будь-якій країні. Людина, яка вирішила стати франчайзі, може просто вкласти фінансові ресурси, набрати персонал за критеріями, побудувати бізнес-процеси та отримати результат. Навіть продукція часто постачається з країни походження франшизи. Це дуже зручно, оскільки ви можете заощадити трудові та фінансові ресурси. Не потрібно створювати стратегію чи працювати над брендом. Все це вже доступно для вас і залишається запустити готову модель бізнесу, яка однозначно приносить фінансові ресурси як бонус.

Франчайзі може ефективно використовувати придбану франшизу, отримуючи значну частку фінансових ресурсів у своєму розпорядженні. Умови франшизи обговорюються безпосередньо з її постачальником і можуть бути різними. Наприклад, ви можете постійно вираховувати частку прибутку, а можна домовлятися про інші умови, все залежить від власника експлуатованої торгової марки.

Досить просто придбати франшизу та використати весь досвід, накопичений попередніми поколіннями людей, коли справа стосується старої торгової марки. Ви повинні бути гранично обережними та уникати помилок, оскільки будь-які неточності у створенні франшизи можна помітити, і тоді франчайзі отримує проблеми замість прибутку. Але це не дуже поширений сценарій, отже, вам потрібно зосередитися на правильному виконанні офісних операцій.

Слідуючи франшизі та додаючи послідовні доповнення до конкурентної переваги вашої компанії. Адже багато франшиз використовують метод локалізації, коли, наприклад, у Макдональдсі продають млинці, якщо він знаходиться в Росії. Якщо відповідна франшиза McDonald's відкриється на території Казахстану, то кафе швидкого харчування пропонує вибір варіантів гамбургерів, що містять коніну для місцевого населення.

article Франшиза. Фотостудія



https://FranchiseForEveryone.com

Франшиза фотостудії сподобається любителям фотографії, та просто людям, які хочуть заробляти гроші на прибутковому бізнесі. Чому це актуально і чому такі види франшиз так популярні? Тому що фотографія та відеозйомка - одна з чудових частин нашого життя. Маючи під рукою смартфон, сучасна людина прагне фіксувати всі значущі події і не тільки. У той же час залишається бажання фіксувати події у високоякісному форматі в стінах фотостудії, де сама ситуація сприяє якісним і незабутнім знімкам. Франшиза фотостудії - вигідна інвестиція. Організація бізнесу не вимагає великих інвестицій, також відзначається швидка віддача бізнесу.

Ну, головне, що це справа, яка змушує творити і задовольняти духовні потреби. По-перше, вам потрібно вирішити, які послуги ви плануєте надавати. Орендуйте декілька красивих, оформлених кімнат або надайте додатковий макіяж, костюми та інші допоміжні послуги франшизи. Перший варіант дуже простий і не вимагає великих вкладень, досить мати одного-двох фотографів. У другому випадку потрібен візажист, дизайнер та, можливо, інші фахівці. Чому найкраще відкрити франшизну фотостудію моди? Для цього є кілька причин. Ви можете працювати під ім’ям відомого бренду, а це означає, що у вас завжди є клієнт, який не звик економити на якості.

Вам допоможуть з підбором приміщення. Як правило, успішний франчайзер має основні стандарти та вимоги до приміщень, оздоблення та площі. Ви отримаєте список необхідного обладнання. Ви також, швидше за все, отримаєте контакти надійного постачальника. Вони допоможуть вам зі списком послуг, що надаються. Досвід франчайзера дозволяє, поряд з основними послугами, забезпечувати обробку, яка приносить пасивний дохід. Рекламна підтримка та просування в соціальних мережах, надання ефективних рекламних матеріалів.

Підбір та підготовка персоналу є визначальним фактором, оскільки від цього залежить якість фотографії. Можливо, є курси фотографів для вдосконалення навичок фотографії. Наш каталог містить популярну франшизу фотостудій, яка актуальна в 2021 році. За допомогою навігації ви можете швидко визначити правильну пропозицію франшизи відповідно до вашого бюджету. Ми допомагаємо вам розпочати свій бізнес якомога швидше.

Якщо ви бачите помилку, клацніть тут, щоб виправити її