1. франшиза. Золоте crumbs arrow
  2. Каталог франшиз crumbs arrow
  3. Безкоштовна франшиза crumbs arrow
  4. франшиза. Дитячі франшизи crumbs arrow
  5. франшиза. потрібно: франчайзі crumbs arrow

Золоте. Безкоштовна франшиза. Дитячі франшизи. потрібно: франчайзі

Знайдено оголошень: 1

#1

Рабона

Рабона

firstПочатковий внесок: 0 $
moneyпотрібно інвестицій: 4000 $
royaltyроялті: 0 $
timeОкупність. Кількість місяців: 3
firstКатегорія: Дитячі футбольні школи, Дитячий футбол
Щоб проведення тренувань приносили максимальний ефект, а також для того, щоб забезпечити високий рівень задоволення для вашої дитини, необхідно правильно вибрати відповідну школу, яка надає послуги тренера, який є професійним фахівцем і має необхідну кваліфікацію. Саме тому футбольна школа під назвою «Рабона» запрошує споживачів скористатися послугами висококласних фахівців, які здійснюють діяльність на її території. Бренд «Рабона» це можливість отримати ефективні заняття. Ми практикуємо групи в маленькому масштабі, від 8 до 12 учнів, при цьому кожен з вихованців отримує оптимальний обсяг уваги від тренера, він індивідуально пояснює і допомагає.
Дитячі франшизи
Дитячі франшизи
Франшиза для міста
Франшиза для міста
Для малого бізнесу
Для малого бізнесу
Безкоштовна франшиза
Безкоштовна франшиза

video
Є відео
images
Є фото



Моя особиста інформація
user Зареєструйтеся або увійдіть, щоб використовувати особисту інформацію


Статистика
Premium-доступ на 30 днів Ви можете купити преміум-доступ, щоб бачити детальну статистику

article Дитячі франшизи



https://FranchiseForEveryone.com

Дитячі франшизи в сучасному світі користуються підвищеним попитом, в першу чергу через нижчу еластичність попиту на дитячі товари порівняно з дорослими товарами. Зрештою, треба визнати, що дітям новий одяг та взуття потрібні набагато частіше, ніж дорослим. По-перше, вони швидко ростуть, а, по-друге, відрізняючись підвищеною активністю, швидко роблять їх непридатними для використання. Тому батькам часто доводиться відвідувати магазини та оновлювати гардероб своїх улюблених дітей. Крім того, робота з дітьми франшиза аж ніяк не обмежується одягом та взуттям. Сьогодні бізнес, пов’язаний з дитячою модою, досить розвинений, тому сумки, ремені, прикраси тощо для дітей користуються досить стабільним попитом.

Це означає, що такий магазин дитячих товарів або франчайзинг роздрібної мережі майже гарантовано принесе франчайзі якщо не епатажний, то цілком прийнятний рівень прибутку. Важливо те, що досить швидко в тих випадках, коли йдеться про відомий, рекламований бренд, який має постійних послідовників. Про гру не потрібно говорити. У цьому відношенні фантазія виробників справді нестримна. Різноманітність ляльок, машинок, роботів, різноманітних механічних та електронних пристроїв, навчальних дитячих іграшок тощо просто не відповідає опису. Відповідно, кількість різноманітних франшиз у галузі пропозицій іграшок щороку швидко зростає.

Окремо варто торкнутися дитячих франшиз у галузі дошкільних закладів, розвивальних та освітніх центрів, мовних програм, літніх таборів та інших послуг, пов’язаних з організацією виховання та навчання дітей. На думку експертів, інтерес до всього, що стосується емоційного та інтелектуального розвитку дітей, з кожним роком зростає в геометричній прогресії. Незважаючи на кризу, загальне падіння доходів основної маси населення, безробіття тощо, люди готові інвестувати в освіту дітей. Власне, всі згадані негативні тенденції активно сприяють цьому інтересу, оскільки вони природно призводять до загострення конкуренції на ринку праці. Щоб дитина мала перевагу над однолітками і стала затребуваним фахівцем, її знання, вміння та навички повинні якісно перевершити знання потенційних суперників. На жаль, якість стандартної шкільної освіти (та й вищої) в останні десятиліття неухильно знижується і не забезпечує дітей необхідним.

Більшість батьків сьогодні це розуміють. У міру своїх можливостей та спроможностей вони намагаються надати своїм дітям можливості додаткової освіти та набуття необхідних навичок у різних освітніх, художніх, лінгвістичних тощо центрах. У галузі розвитку та освіти дітей особливо затребувані угоди про франшизу, оскільки в рамках франшиз власник бренду зазвичай надає готові навчальні програми, наочні посібники, спеціалізоване програмне забезпечення, технології навчання (ігрові, проективні, комп’ютерні тощо). ), результати в системах оцінювання, додаткові матеріали тощо. Тобто організаційно-інформаційне забезпечення навчального процесу практично повністю забезпечується. Більше того, часто власникам дитячих освітніх франшиз прямо забороняється використовувати у своїй роботі будь-які матеріали та технології, крім тих, що затверджені франчайзером.

Звичайно, багато що залежить від умов контракту, але, як правило, вартість франшизи безпосередньо залежить від рівня якості бренду (продукції та послуг, технологій та ноу-хау, бізнес-моделей та бізнес-схем ). Якщо франчайзі приймає рішення придбати франшизи відомого дитячого бренду, він першим не зацікавлений будь-яким чином змінювати перевірене і перевірене виробництво товарів та алгоритм надання послуг (в тому числі освітніх).

У сучасному світі франшизи (включаючи дитячі товари та послуги) набувають все більшого поширення та користуються широким попитом. Це цілком зрозуміло, оскільки організація виробництва та надання послуг у сфері бізнесу під торговою маркою відомого, вже «просунутого» набагато менш ризикована та витратна з точки зору ресурсів у порівнянні з власною маркою, як вони кажуть, «з подряпина '. Не потрібно витрачати гроші та час на дослідження ринку конкурентів та переваг споживачів, розробку торгової марки, випуск товару (або послуги) на ринок, постійну підтримку лояльності клієнтів, розробку та контроль за дотриманням бізнес-процесів, технологій продажів, і т. д. Все це вже створено, перевірено на практиці та доведено свою ефективність. Споживачі вже знають бренд (принаймні цільову групу), довіряють йому і не потребують додаткових підтверджень його якості.

Звичайно, з іншого боку, є витрати.

Перш за все, вам доведеться заплатити за будь-які франшизи (діти теж), оскільки ми говоримо про бізнес, який приносить прибуток (ніхто не купує франшизи у збиткових підприємств). Перший внесок визначається та фіксується договором франшизи. Насправді це передоплата за право приєднатися до певної системи франшизи. Це можуть бути як відносно невеликі суми, так і мільйони доларів, оскільки це безпосередньо залежить від ціни бренду. У випадках, коли початковий внесок досить великий, деякі франчайзери надають своїм партнерам можливість сплачувати його частинами. Крім того, франчайзі повинен сплачувати щомісячні роялті.

Як правило, вони визначаються як відсоток від товарообігу, але вони також можуть бути фіксованими. Оскільки договори для дітей та інших франшиз укладаються на певний період, якщо франчайзі хоче продовжити ділові відносини, укладається новий контракт. У цьому випадку замість першого сплачується поновлення франшизного збору. Його розмір визначається домовленістю сторін і залежить від багатьох факторів.

article Безкоштовна франшиза



https://FranchiseForEveryone.com

Безкоштовна франшиза не існує, оскільки «немає безкоштовного сніданку». Безкоштовна франшиза - це маркетинговий крок франчайзерської компанії щодо швидкого укладення договору купівлі франшизи з підприємцями-початківцями та залучення недосвідчених, довірливих клієнтів для розширення маркетингової мережі торгових точок для розповсюдження та просування товарного знака франчайзера. Створили нові малі підприємства, які вирішили розпочати свою підприємницьку діяльність з франчайзингового бізнесу і не мають стартового капіталу, "потрапляють на цю приманку", не дивлячись і не справді читають зміст франчайзингової угоди, підписують її, думаючи, що вони неймовірно пощастило, надаються великі преференції та знижки, тим самим "закладаючи" заздалегідь "приманку". При укладанні контракту з безкоштовною франшизою вони мають на увазі відсутність одноразової виплати, що на перший погляд, для емоційних відчуттів та захоплення, виглядає дуже спокусливою пропозицією. Однак на практиці цього не відбувається, оскільки кожен франчайзер відмовиться втратити фіксовані гроші на вартості франшизи. "Фішка" маркетингової моделі і торгова "фішка" полягає в тому, що одноразова сума одночасно переноситься на ціну придбання загальної суми оптового товару або ціни за одиницю товару, яка може значно перевищувати ринкову ціну , працюючи за принципом, образно кажучи, за «законом сполучених суден», відправившись в одне місце, прибув в інше.

Крім того, франчайзер може, згідно з зобов'язаннями підписаного контракту, `` прив'язувати '' підприємця-франчайзі, купувати товари та продукцію лише у франчайзера, використовуючи пункти та положення укладених контрактних вимог, не порушувати умови легалізований договір. Франчайзер також може скористатися комерційним маневром, використовуючи хитрощі та незнання підприємця у прихованій формі безкоштовної франшизи, ми пропонуємо йому невелике збільшення відсотка роялті та рекламних внесків, від грошового обороту доходу від франшизи підприємства, відмовившись від фіксованої суми, яка при обсязі продаж може значно збільшити кількість відрахувань. Узагальнюючи концепцію, безкоштовна франшиза, на думку спадає відома російська приказка „безкоштовний сир трапляється лише в мишоловці”. Представники бізнесу не повинні підлабузнювати себе та „поспішати з головою” погодитися з наданням безкоштовної франшизи. Необхідно ретельно вивчити всі нюанси запуску, розробки придбаного франчайзингового бізнесу та ефективного використання торгового бренду власника франшизи, його технології та встановлених бізнес-стандартів. На початковому етапі створення франчайзингового бізнесу вам потрібно вивчити елементарні основи ведення бізнесу, серйозну технічну підготовку та принаймні невеликий стартовий капітал. Потрібно пам’ятати, що франчайзерська компанія не займається благодійною діяльністю, пропонуючи добре підготовлену або завершену бізнес-модель, консультуючи, надаючи інші «bling», а відкривати власний бізнес не безкоштовно.

Відсутність франшизи, одноразової плати або роялті в угоді не дає права новим представникам малого бізнесу, які хочуть мати власний бізнес, незалежно від того, яка вигідна пропозиція для безкоштовної франшизи, поспішати ' не пам'ятаючи про себе з радості "підписати угоду про придбання франшизи. Для сталого розвитку бізнесу необхідна ретельна та систематична організаційна підготовка, а для початківця франчайзі-бізнесмена обов’язково потрібно знати бренд, який йому пропонується, ретельно дослідити та проаналізувати франчайзерську компанію, що пропонує ділове та торгове співробітництво.

article Франшиза і франчайзі



https://FranchiseForEveryone.com

Франчайзинг та франчайзі - це дуже тісно пов’язані поняття. Якщо ви зацікавлені у франшизі, то після придбання ви стаєте франчайзі. Це дуже прибутковий бізнес, при реалізації якого потрібно лише дотримуватися правил і передбачених нормами франшизи. Вам не потрібно придумувати щось нове, перекомпонуючи бізнес-процес, виконуючи інші складні операції. Потрібно лише придбати готовий бізнес, який називається франшизою. Франчайзі - це особа, яка набуває право використовувати інструменти, які будь-яка видатна компанія використовує для побудови бізнесу.

Вам не потрібно нічого придумувати з нуля, вам просто потрібно використовувати готову концепцію. Крім того, назва вже добре відома, а це означає, що витрати на підвищення рівня поінформованості про бренд значно зменшуються.

Як частина франшизи, франчайзі повинен лише донести до своїх споживачів той факт, що в регіоні відкрилося місцеве представництво. Це набагато дешевше, ніж просування невідомої марки з нуля. Франшизою може бути кава, яку ви купуєте вранці поблизу кафе, магазин, де купуєте, піцерія зі світовим ім’ям, яка знаходиться в районі місцевого споживача.

Франшизи є скрізь і зростають у популярності. Готовий бізнес, що відкриває модель франшизи, дозволяє франчайзі просто інвестувати наявні фінансові ресурси у вже перевірену та діючу бізнес-модель. Вам просто потрібно правильно виконати передбачені франшизою рецепти. Франчайзі майже нічим не ризикує, оскільки за цим стоїть бізнес, відомий бренд, величезний досвід, накопичений протягом багатьох років чи навіть десятиліть енергійної діяльності.

Франчайзинг характеризується високим рівнем популярності в будь-якій країні. Людина, яка вирішила стати франчайзі, може просто вкласти фінансові ресурси, набрати персонал за критеріями, побудувати бізнес-процеси та отримати результат. Навіть продукція часто постачається з країни походження франшизи. Це дуже зручно, оскільки ви можете заощадити трудові та фінансові ресурси. Не потрібно створювати стратегію чи працювати над брендом. Все це вже доступно для вас і залишається запустити готову модель бізнесу, яка однозначно приносить фінансові ресурси як бонус.

Франчайзі може ефективно використовувати придбану франшизу, отримуючи значну частку фінансових ресурсів у своєму розпорядженні. Умови франшизи обговорюються безпосередньо з її постачальником і можуть бути різними. Наприклад, ви можете постійно вираховувати частку прибутку, а можна домовлятися про інші умови, все залежить від власника експлуатованої торгової марки.

Досить просто придбати франшизу та використати весь досвід, накопичений попередніми поколіннями людей, коли справа стосується старої торгової марки. Ви повинні бути гранично обережними та уникати помилок, оскільки будь-які неточності у створенні франшизи можна помітити, і тоді франчайзі отримує проблеми замість прибутку. Але це не дуже поширений сценарій, отже, вам потрібно зосередитися на правильному виконанні офісних операцій.

Слідуючи франшизі та додаючи послідовні доповнення до конкурентної переваги вашої компанії. Адже багато франшиз використовують метод локалізації, коли, наприклад, у Макдональдсі продають млинці, якщо він знаходиться в Росії. Якщо відповідна франшиза McDonald's відкриється на території Казахстану, то кафе швидкого харчування пропонує вибір варіантів гамбургерів, що містять коніну для місцевого населення.

Якщо ви бачите помилку, клацніть тут, щоб виправити її