1. Franšízový katalog crumbs arrow
  2. Franšíza. Požadované: distributor crumbs arrow

Franšíza. Požadované: distributor

Nalezené reklamy: 1

#1

TOGAS

TOGAS

firstPočáteční poplatek: 0 $
moneyJe nutná investice: 50000 $
royaltyLicenční poplatek: 0 $
timeNávratnost. Počet měsíců: 12
firstKategorie: Obchod, Značkový obchod, Design, Obchodní společnost, K implementaci, Zboží, Vzhled interiéru, Designové studio
Vynikající vyhlídky na získání franšízy a rozvoj podnikání po celém světě! Togas je velká evropská síť vývojářů luxusních textilií a bytových doplňků. Dáváme zákazníkům možnost zakoupit si výběr hotových výrobků nebo produktů vyvinutých designéry společnosti. Naše kolekce obsahuje návrhy s nádhernými ložními soupravami, závěsy a přehozy, froté výrobky, výrobky na spaní s vysoce kvalitními výplněmi, nádobí, domácí a domácí vůně a mnoho dalšího. Téměř 100 let na trhu a dnes má společnost 140 butiků po celém světě. Základem úspěšného podnikání s Togasem je zachování rodinných hodnot a evropských standardů kvality s perfektními službami a inovativním vývojem, včetně oblíbených stylů a řešení v textilních dekoracích pro obytné prostory.
Městská franšíza
Městská franšíza
Franšízy na vyžádání
Franšízy na vyžádání
Připraveno k podnikání
Připraveno k podnikání

video
Existuje video
images
Existují fotografieMoje osobní údaje
user Chcete -li používat osobní údaje, zaregistrujte se nebo se přihlaste


Statistika
Prémiový přístup na 30 dní Chcete -li zobrazit podrobné statistiky, můžete si zakoupit prémiový přístup

article Franšíza a distributorhttps://FranchiseForEveryone.com

Franšíza a distributor nejsou jen vzájemně související pojmy. Jedná se také o výrobní úkoly, které je třeba automatizovat. Software nové generace je vhodný pro tyto účely. Jste schopni nejen efektivně vyřídit franšízu, ale také věnovat distributorům potřebnou pozornost. Bez distributora nejde o nic, takže u franšízy zohledňuji všechny prvky pomocí počítačového komplexu. Díky jedinečnému a velmi univerzálnímu softwaru současně můžete efektivně a snadno zvládnout úkoly kancelářského formátu a provádět je co nejefektivněji.

Vaše franšíza se vyplatí jako investice do automatizace. Komplex může nejen poskytovat multitasking, ale také je optimální z hlediska nákladů, pokud jde o cenu a kvalitu. Pokud používáte franšízový software, pak biz překonává všechny analogové. Program distributora franšízy musí být vytvořen s důrazem na detail. Dobře provedené a dobře navržené rozhraní je také charakteristickým rysem takového produktu. Filigránový program účinně plní všechny přidělené úkoly.

Atraktivita franchisingu spočívá v dostupnosti nepopiratelných výhod pro oba účastníky franšízového vztahu. Malým podnikům a jednotlivým podnikatelům poskytuje stabilní ziskové podnikání, známým firmám a společnostem možnost rozšířit a posílit své pozice na trhu. Přitažlivost našeho vývoje spočívá v tom, že vyhovuje naprosto všem pro absolutně jakékoli cíle a záměry.

Pokud vidíte překlep, opravte jej kliknutím sem