1. Franšízový katalóg crumbs arrow
  2. Volebné právo. Požadovaný: distribútor crumbs arrow

Volebné právo. Požadovaný: distribútor

Nájdené reklamy: 1

#1

TOGAS

TOGAS

firstPočiatočný poplatok: 0 $
moneyVyžaduje sa investícia: 50000 $
royaltyLicenčný poplatok: 0 $
timeOdplata. Počet mesiacov: 12
firstKategória: Obchod, Značkový obchod, Dizajn, Obchodná spoločnosť, Na implementáciu, Tovar, Komodita, Interiérový dizajn, Štúdio dizajnu
Skvelé vyhliadky na získanie franšízy a rozvoj podnikania po celom svete! Togas je veľká európska sieť vývojárov luxusného textilu a bytových doplnkov. Poskytujeme zákazníkom možnosť nákupu výberu hotových výrobkov alebo výrobkov vyvinutých dizajnérmi spoločnosti. Naša kolekcia obsahuje návrhy s vynikajúcimi posteľnými súpravami, záclonami a prehozmi, froté výrobky, výrobky na spanie s vysoko kvalitnými výplňami, riad, domáce a domáce vône a mnoho ďalších. Takmer 100 rokov na trhu a dnes má spoločnosť 140 butikov po celom svete. Základom úspešného podnikania s výrobkami Togas je zachovanie rodinných hodnôt a európskych noriem kvality s dokonalým servisom a inovatívnym vývojom vrátane obľúbených štýlov a riešení v textilných dekoráciách obytných priestorov.
Mestská franšíza
Mestská franšíza
Franšízy na požiadanie
Franšízy na požiadanie
Ready business
Ready business

video
Je tam video
images
Existujú fotografieMoje osobné údaje
user Ak chcete používať osobné údaje, zaregistrujte sa alebo sa prihláste


Štatistiky
Prémiový prístup na 30 dní Ak si chcete pozrieť podrobné štatistiky, môžete si kúpiť prémiový prístup

article Franšíza a distribútorhttps://FranchiseForEveryone.com

Franšíza a distribútor nie sú iba vzájomne prepojené koncepty. Toto sú tiež výrobné úlohy, ktoré je potrebné automatizovať. Na tieto účely je vhodný softvér novej generácie. Ste schopní nielen efektívne sa zaoberať franšízou, ale tiež venovať distribútorom potrebné množstvo pozornosti. Bez distribútora nejde o nič, takže pri franšíze zohľadňujem všetky prvky pomocou počítačového komplexu. Vďaka jedinečnému a veľmi univerzálnemu softvéru súčasne môžete efektívne a ľahko zvládnuť úlohy kancelárskeho formátu a vykonávať ich najefektívnejším spôsobom.

Vaša franšíza sa oplatí ako investícia do automatizácie. Komplex môže poskytovať nielen multitasking, ale je tiež optimálny z hľadiska nákladov, pokiaľ ide o cenu a kvalitu. Ak používate franšízový softvér, potom biz prekonáva všetky analógy. Program distribútorov franšízy musí byť vytvorený s dôrazom na detail. Dobre vykonané a dobre navrhnuté rozhranie je tiež charakteristickým znakom takéhoto produktu. Filigránový program efektívne plní všetky pridelené úlohy.

Atraktivita franchisingu spočíva v dostupnosti nepopierateľných výhod pre oboch účastníkov franchisingového vzťahu. Malým podnikateľom a jednotlivým podnikateľom poskytuje stabilné ziskové podnikanie, známym firmám a spoločnostiam príležitosť rozširovať a posilňovať svoje pozície na trhu. Príťažlivosť nášho rozvoja je v tom, že vyhovuje úplne každému pre absolútne akékoľvek ciele a zámery.

Ak vidíte preklep, opravte ho kliknutím sem