1. Franšizės katalogas crumbs arrow
  2. Franšizė. Legalios paslaugos crumbs arrow
Franšizė. Tarpregioninis teisinis žemės santykių centras

Franšizė. Tarpregioninis teisinis žemės santykių centras

firstPradinis mokestis: 4400 $
moneyReikalingos investicijos: 2500 $
royaltyHonoraras: 7 %
timeAtsipirkimas. Mėnesių skaičius: 3
calendarBūtina: Franšizės gavėjas
homeSavo padalinių skaičius: 1
homeFranšizuojamų vienetų skaičius: 0
calendarĮmonės įkūrimo metai: 2015
calendarFranšizės veiklos pradžios metai: 2019
firstKategorija: Legalios paslaugos, Advokatų kontora

Paklausos franšizės
Paklausos franšizės

Tarpregioninio žemės santykių teisinio centro franšizė - paruošti sprendimai gerai apmokamoje nišoje.

Tarpregioninis žemės santykių teisinis centras yra įmonė, teikianti teisinę paramą verslui ir piliečiams visais žemės klausimais. Daugiau nei 14 metų praktika laimėjo daugiau nei 400 bylų. Įmonė yra įtraukta į tarptautinį patvirtintų įmonių registrą „Dun & amp; Bradstreet. Didelė patirtis sudėtingoje ir gerai apmokamoje nišoje. 1000 gatavų dokumentų pavyzdžių žemės teisės srityje. Idealus verslas profesionaliems teisininkams, kadastro inžinieriams ir nekilnojamojo turto agentūroms.

Tarpregioninio žemės santykių teisinio centro franšizės centro franšizės pranašumų aprašymas.

Siaura specializacija yra nauja populiari tendencija teisinių paslaugų rinkoje. Santykiai su žeme yra sudėtinga ir įdomi pramonė, pasižyminti dideliu derlingumu ir greitu asmeninio prekės ženklo kūrimu. Franšizė tinka tiek teisininkams, kurie nori realizuoti savo asmeninį potencialą, tiek verslo įvairinimui. Maža konkurencija, didelė paklausa, pelningumas nuo 50% yra pagrindiniai Tarpregioninio teisinių santykių su žeme centro franšizės privalumai. Atsipirkimas - nuo 3 mėnesių ir 300 000 rublių pelno per mėnesį daro šią franšizę pelninga investicija ir atveria naujas galimybes gauti padorų uždarbį net mažuose miesteliuose.

Mes vertiname savo įmonės vardą ir mums svarbus kiekvieno partnerio sėkmingas darbas.

Mes rimtai vertiname bendradarbiavimo su kiekvienu partneriu klausimą. Net jei neturite verslo patirties, tačiau turite aukštąjį teisinį išsilavinimą - mūsų įrankiai padės jums atsistoti ant kojų anksčiau, nei svajojote.

Franšizės centro privalumai.

Privalumas yra tas, kad savo verslą pradedate ne nuo pat pradžių, o nuo pat kelio vidurio. Nauja svetainė TOP-10, nuosavas CRM, teisinių dokumentų tekstai, sukurti dėl klaidų, darbo su klientais algoritmai nepriklausomai pradžioje kainuos daug kartų daugiau nei vienkartinis mokestis. Jūs tai tikrai žinote. Jei susidursite su sunkiu atveju arba jūsų darbe iškils dabartinių sunkumų - nebus kam pasikonsultuoti su vienišu verslininku. Pirkdami mūsų franšizę, jūs visada turėsite palaikymą ir palaikymą.

Siaura specializacija. Pelningumas nuo 50%. Atsipirkimas nuo 3 mėnesių. Laisva niša. Greita profesijos pradžia teisės absolventams.NuotraukosMano asmeninė informacija

Šį sakinį galite pažymėti paveikslėliu ir parašyti asmeninius užrašus. Dar kartą paspaudus paveikslėlį, žymė pašalinama.
star
Į parankinius
heart
man patinka
postpone
Žiūrėti vėliau
question
Abejingas
heart_no
man nepatinka

Liko simbolių: 500
ok Išsaugoti užrašą
Aukščiausios klasės prieiga 30 dienų Galite įsigyti aukščiausios kokybės prieigą, kad sužinotumėte, ką kiti vartotojai mano apie šį skelbimą


Franšizių palyginimas

add Pridėkite šią franšizę prie palyginimo


Norite susisiekti su savininku?

photo
Pranešimo tekstas*

Liko simbolių: 500
email Parašyti laišką


Skundžiasi dėl skelbimo

Pranešimas svetainės administracijai*

Liko simbolių: 500
ok Pasiskųsti


Ar anksčiau žiūrėjote

arrow left Atgal
Jei matote klaidą, spustelėkite čia, kad ją ištaisytumėte