1. ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କାଟାଲଗ୍ | crumbs arrow

ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କାଟାଲଗ୍ |

ବିଜ୍ଞାପନ ମିଳିଲା: 983
pushpin

#1

USU - ୟୁନିଭର୍ସାଲ୍ ଆକାଉଣ୍ଟିଂ ସିଷ୍ଟମ୍ |

USU - ୟୁନିଭର୍ସାଲ୍ ଆକାଉଣ୍ଟିଂ ସିଷ୍ଟମ୍ |

firstପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଶୁଳ୍କ |: 0 $
moneyବିନିଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ |: 0 $
royaltyରୟାଲଟି |: 0 $
timeପରିଶୋଧ ମାସ ସଂଖ୍ୟା: 1
firstବର୍ଗ: ପ୍ରୋଗ୍ରାମ୍, ହିସାବ
ଯେକ any ଣସି ପ୍ରକାର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ! ସଫ୍ଟୱେୟାର ବିନା ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏକ ଉଦ୍ୟୋଗର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଏହାର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଅସମ୍ଭବ ଅଟେ | ପ୍ରତିଦିନ ଏହିପରି ଏକ କମ୍ପାନୀ ବିପୁଳ କ୍ଷତି ଘଟାଏ କାରଣ ଏହା ଏହାର ଦୁର୍ବଳତାକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରି ଉନ୍ନତି କରିପାରିବ ନାହିଁ | ଏକ ଦୁର୍ବଳ ଲିଙ୍କ୍ ଯେକ anything ଣସି ହୋଇପାରେ: ଏକ ଜନପ୍ରିୟ ଜିନିଷ ଯାହା ସଂସ୍ଥା ବିକ୍ରୟ ପାଇଁ କ୍ରୟ ଜାରି ରଖିଛି; ଏକ ସେବା ଯାହା ଖରାପ ବିଜ୍ଞାପନ ହେତୁ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଲାଭ ଆଣେ ନାହିଁ; ଉଦ୍ୟୋଗର କର୍ମଚାରୀ, ଯାହାର କାର୍ଯ୍ୟ ଦକ୍ଷତା ଯଥେଷ୍ଟ ଭଲ ନୁହେଁ; ଏବଂ ଆହୁରି ଅନେକ | ଆପଣଙ୍କ ଦେଶ କିମ୍ବା ସହରରେ ଆମର ପ୍ରତିନିଧୀ ହୁଅନ୍ତୁ ଏବଂ ସବୁଠାରୁ ଦ୍ରବଣୀୟ ବିଭାଗରେ ରୋଜଗାର କରନ୍ତୁ - ବ୍ୟବସାୟରେ!
ମହିଳା ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ମହିଳା ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ପୁରୁଷ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ପୁରୁଷ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ପାରିବାରିକ ଫ୍ରା ch ୍ଚାଇଜ୍
ପାରିବାରିକ ଫ୍ରା ch ୍ଚାଇଜ୍
ସିଟି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ସିଟି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଛୋଟ ସହର, ଛୋଟ ବସତି, ଛୋଟ ସହର ପାଇଁ |
ଛୋଟ ସହର, ଛୋଟ ବସତି, ଛୋଟ ସହର ପାଇଁ |
ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟ |
ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟ |
ହୋମ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ | ଆପଣ ଘରୁ କାମ କରିପାରିବେ |
ହୋମ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ | ଆପଣ ଘରୁ କାମ କରିପାରିବେ |
ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ବ୍ୟବସାୟ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ବ୍ୟବସାୟ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଇନ୍-ଡିମାଣ୍ଡ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଇନ୍-ଡିମାଣ୍ଡ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଲାଭଜନକ, ସର୍ବାଧିକ ଲାଭଦାୟକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଲାଭଜନକ, ସର୍ବାଧିକ ଲାଭଦାୟକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଶସ୍ତା ଦ୍ରବ୍ୟ ସହିତ ଦୋକାନ |
ଶସ୍ତା ଦ୍ରବ୍ୟ ସହିତ ଦୋକାନ |
ଅନଲାଇନ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍, ଅନ୍ଲାଇନ୍ ଷ୍ଟୋର୍ |
ଅନଲାଇନ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍, ଅନ୍ଲାଇନ୍ ଷ୍ଟୋର୍ |
ଆରମ୍ଭରୁ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଆରମ୍ଭରୁ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ମାଗଣା ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ମାଗଣା ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ପ୍ରସ୍ତୁତ ବ୍ୟବସାୟ |
ପ୍ରସ୍ତୁତ ବ୍ୟବସାୟ |

video
ଏକ ଭିଡିଓ ଅଛି କି?
images
ସେଠାରେ ଫଟୋ ଅଛି |



ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା |
user ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଞ୍ଜିକରଣ କିମ୍ବା ଲଗଇନ୍ କରନ୍ତୁ |


ପରିସଂଖ୍ୟାନ
30 ଦିନ ପାଇଁ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ | ବିସ୍ତୃତ ପରିସଂଖ୍ୟାନ ଦେଖିବାକୁ ଆପଣ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ କିଣିପାରିବେ |

#2

ୱୋକା ଏସିଆ ଖାଦ୍ୟ |

ୱୋକା ଏସିଆ ଖାଦ୍ୟ |

firstପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଶୁଳ୍କ |: 5000 $
moneyବିନିଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ |: 7000 $
royaltyରୟାଲଟି |: 2 %
timeପରିଶୋଧ ମାସ ସଂଖ୍ୟା: 8
firstବର୍ଗ: ରୋଷେଇ ଘର |, ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ |
ୱୋକା ଏସିଆ ଫୁଡ୍ ଚେନ୍, ୟୁକ୍ରେନରେ ପୂର୍ବରୁ ଜଣାଶୁଣା, ପାନ-ଏସୀୟ ରୋଷେଇକୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଏବଂ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରକଳ୍ପ ସଫଳତାର ସହ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିଛି | ଏସୀୟ ରୋଷେଇର ସମସ୍ତ ପରମ୍ପରାକୁ ପାଳନ କରି ଡିସ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଏ, ସେହି ସମୟରେ, ଆମେ ସେମାନଙ୍କୁ ୟୁକ୍ରେନୀୟମାନଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ଏବଂ ଇଚ୍ଛା ସହିତ ଖାପ ଖୁଆଇ ପାରିଲୁ | କମ୍ପାନୀର ରୋଷେୟା ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡ, ଜାପାନ, ଚୀନ୍ ଭଳି ଦେଶରୁ ରେସିପି ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ। ଆମର ନେଟୱାର୍କର ମାଲିକମାନେ ଚମତ୍କାର ସସ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତି ଯାହା ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସୂକ୍ଷ୍ମ ପରିବା ଛାଡିଥାଏ | ମୁଖ୍ୟ ମେନୁରେ ଘରୋଇ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣାଶୁଣା ରୋଲ୍ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବିନ୍ଦୁର ବିଶେଷତା ଏବଂ ଏହାର ଅବସ୍ଥାନକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଅଫର୍ ହୋଇଥିବା ଡିସ୍ ର ଭରପୂର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇପାରିବ | ବ୍ରାଣ୍ଡ ବିଷୟରେ ବିଶେଷ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହେଉଛି ଏହା ବଜାରର ମଧ୍ୟମ ମୂଲ୍ୟ ବିଭାଗ ପାଇଁ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଛି | କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ସଙ୍କଟ ପରିସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟ ସଫଳତାର ସହିତ ବିକାଶ କରିପାରିବ - ଆମେ ମୂଲ୍ୟ-ଗୁଣବତ୍ତା ଅନୁପାତକୁ ଛୋଟ ଛୋଟ ବିବରଣୀ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁ | ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଲଭ ମୂଲ୍ୟରେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ଖାଦ୍ୟ କେତେ ପ୍ରାସଙ୍ଗିକ ତାହା ଆମେ ବୁ understand ିପାରୁ |
ଇନ୍-ଡିମାଣ୍ଡ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଇନ୍-ଡିମାଣ୍ଡ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |

video
ଏକ ଭିଡିଓ ଅଛି କି?



ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା |
user ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଞ୍ଜିକରଣ କିମ୍ବା ଲଗଇନ୍ କରନ୍ତୁ |


ପରିସଂଖ୍ୟାନ
30 ଦିନ ପାଇଁ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ | ବିସ୍ତୃତ ପରିସଂଖ୍ୟାନ ଦେଖିବାକୁ ଆପଣ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ କିଣିପାରିବେ |

#3

ପେଟବର୍ଗ |

ପେଟବର୍ଗ |

firstପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଶୁଳ୍କ |: 1640 $
moneyବିନିଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ |: 11900 $
royaltyରୟାଲଟି |: 0 $
timeପରିଶୋଧ ମାସ ସଂଖ୍ୟା: 7
firstବର୍ଗ: ଗୃହପାଳିତ ପଶୁ ଦୋକାନ, ଦ୍ରବ୍ୟର ଦୋକାନ |
ପେଟବର୍ଗ ହେଉଛି ସୁଲଭ ପୋଷା ଷ୍ଟୋର୍‌ଗୁଡିକର ଏକ ନେଟୱାର୍କ | ଏହା ସୁଲଭ ପୋଷା ଷ୍ଟୋର୍‌ଗୁଡିକର ଏକ ନେଟୱାର୍କ | କମ୍ପାନୀର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ 1997 ରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା | ଆଜି ପଶ୍ଚିମ ସାଇବରିଆରେ ଗୃହପାଳିତ ପଶୁ ଉତ୍ପାଦ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହି ଶୃଙ୍ଖଳା ଅନ୍ୟତମ | ସହରଗୁଡିକରେ ଷ୍ଟୋରଗୁଡିକ ପ୍ରତିନିଧିତ୍: ହୋଇଛି: ଟମସ୍କ, ସେଭର୍ସ୍କ, ଆସିନୋ, କେମେରୋଭୋ, ୟୁରଗା, ବାର୍ନାଉଲ୍, ନୋଭି ଉରେଙ୍ଗୋଇ | 2014 ପରଠାରୁ - ଆମେ ଟିଏମ୍ ପେଟସେଭେନ୍ ଅଧୀନରେ ଫିଲର୍ ଏବଂ ଆସେସୋରିଜ୍ ଉତ୍ପାଦନ ଆରମ୍ଭ କରି ଏକ ଅନଲାଇନ୍ ଷ୍ଟୋର୍‌ ଖୋଲିଲୁ | 2015 ରେ, କମ୍ପାନୀ ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜିଂ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା | ଆଜି "ପେଟବର୍ଗ" ହେଉଛି: ଖୁଚୁରା ଷ୍ଟୋର୍ଗୁଡିକର ନିଜସ୍ୱ ଶୃଙ୍ଖଳା ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜିଂ ମାଧ୍ୟମରେ ଅନ୍ଲାଇନ୍ ପୋଷା ଷ୍ଟୋର petburg.su ମାଧ୍ୟମରେ ବ୍ୟବସାୟର ବିକାଶ ଗୃହପାଳିତ ପଶୁ ଯୋଗାଣ ସ୍ଥିର ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ୱିଗୋ ବିମାନଗୁଡିକ କାର୍ଡ ଏବଂ ଉପହାର ର େଶ୍ରଣୀ ବିଭାଗ
ଇନ୍-ଡିମାଣ୍ଡ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଇନ୍-ଡିମାଣ୍ଡ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |

video
ଏକ ଭିଡିଓ ଅଛି କି?



ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା |
user ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଞ୍ଜିକରଣ କିମ୍ବା ଲଗଇନ୍ କରନ୍ତୁ |


ପରିସଂଖ୍ୟାନ
30 ଦିନ ପାଇଁ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ | ବିସ୍ତୃତ ପରିସଂଖ୍ୟାନ ଦେଖିବାକୁ ଆପଣ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ କିଣିପାରିବେ |

#4

ମୁ-ମୁ କାଫେ

ମୁ-ମୁ କାଫେ

firstପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଶୁଳ୍କ |: 44000 $
moneyବିନିଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ |: 440000 $
royaltyରୟାଲଟି |: 5 %
timeପରିଶୋଧ ମାସ ସଂଖ୍ୟା: 24
firstବର୍ଗ: କାଫେ, ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ |
ଜଣେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜର୍ କ’ଣ ବିଷୟରେ ସୂଚନା | 2000 ରେ ଆମେ ଆମର ପ୍ରଥମ କାଫେ ଖୋଲିଲୁ, ଏହାକୁ MU-MU ବୋଲି କହିଲୁ, ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହା ପ୍ରଥମ, କିନ୍ତୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ପଦକ୍ଷେପ ଯାହାକୁ ଆମେ ଏକ କାଫେ ନେଟୱାର୍କ ଖୋଲିବାକୁ ନେଇଥିଲୁ ଯାହା ମୂଲ୍ୟର ଗଣତାନ୍ତ୍ରିକ ଫର୍ମାଟରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲା ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ, dishes ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ସ୍ତର ଅନୁରୂପ, ଏହା ଏକ ପ୍ରକୃତ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଶ୍ରଣୀର େଲାକ Cafe ଅଟେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ, ଆମର ନେଟୱାର୍କରେ 43 ପଏଣ୍ଟ ବିକ୍ରୟ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ ହୋଇଛି, ତା’ଛଡ଼ା ସେଥିମଧ୍ୟରୁ 7 ଟି ବିମାନବନ୍ଦର ପରିସରରେ ଅବସ୍ଥିତ, ସେମାନେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜିଂ framework ାଞ୍ଚାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି | 19 ବର୍ଷର ସଫଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ, ଆମେ ଅନେକ ଅଭିଜ୍ଞତା ସଂଗ୍ରହ କରିଛୁ, ଯାହା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପରୀକ୍ଷଣ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଯାହା ସଫଳତାର ମୁକୁଟ ପିନ୍ଧିଛି; ଆମେ ସ ucky ଭାଗ୍ୟବାନ୍, ଆମେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ଧାରଣା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିଥିଲୁ ଏବଂ ପ୍ରକଳ୍ପକୁ ଭଲ ଭାବରେ ସମାପ୍ତ କରିଥିଲୁ, ଏବଂ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ହେଉଛି, ଲୋକମାନେ ଖୁସି, ସେମାନେ ଭଲ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତି ଏବଂ ଆମର ସେବାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି | MU-MU ହେଉଛି ଏକ କାଫେ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ପ୍ରକୃତରେ ସୁସ୍ୱାଦୁ ଭାବରେ ଖାଇପାରିବେ, ତା’ଛଡ଼ା, ସମଗ୍ର ବିରାଟ ପରିବାର ସହିତ, ଏହା ସହିତ, ଏହି ସ୍ଥାନ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିଚିତ, ଅବଶ୍ୟ ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଳିତ ସମାବେଶ ପାଇଁ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ |
ସିଟି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ସିଟି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଛୋଟ ସହର, ଛୋଟ ବସତି, ଛୋଟ ସହର ପାଇଁ |
ଛୋଟ ସହର, ଛୋଟ ବସତି, ଛୋଟ ସହର ପାଇଁ |
ଇନ୍-ଡିମାଣ୍ଡ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଇନ୍-ଡିମାଣ୍ଡ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |

video
ଏକ ଭିଡିଓ ଅଛି କି?
images
ସେଠାରେ ଫଟୋ ଅଛି |



ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା |
user ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଞ୍ଜିକରଣ କିମ୍ବା ଲଗଇନ୍ କରନ୍ତୁ |


ପରିସଂଖ୍ୟାନ
30 ଦିନ ପାଇଁ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ | ବିସ୍ତୃତ ପରିସଂଖ୍ୟାନ ଦେଖିବାକୁ ଆପଣ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ କିଣିପାରିବେ |

#5

ବିର୍ ମିର |

ବିର୍ ମିର |

firstପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଶୁଳ୍କ |: 1300 $
moneyବିନିଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ |: 9800 $
royaltyରୟାଲଟି |: 1 %
timeପରିଶୋଧ ମାସ ସଂଖ୍ୟା: 8
firstବର୍ଗ: ମଦ୍ୟପାନ, ବ୍ରାଣ୍ଡ ଷ୍ଟୋର |
ବିର୍ ମିର ହେଉଛି ଏକ ମଦ୍ୟପାନ ଷ୍ଟୋର୍ ଯାହା ଏକ ପିଭର୍ଟ ଏଲଏଲ୍ସିର ଅଂଶଗ୍ରହଣରେ 2010 ରେ ଦେଖା ଦେଇଥିଲା | ବିକାଶର ପ୍ରାଥମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛି ଏକ ବଡ଼ ଆକାରର ଷ୍ଟୋରଗୁଡିକର ନେଟୱାର୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଯାହାକି ରନ୍ଧନ ଏବଂ ଘରେ ତିଆରି ବିୟର, ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ଏବଂ ମଦ ତିଆରି ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ବିକ୍ରି କରିଥାଏ | ଏହି ସମୟରେ, ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ଦୁଇଟି ଉପାୟରେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ବିକାଶ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି - କମ୍ପାନୀର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଷ୍ଟୋର୍ ଏବଂ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଷ୍ଟୋର୍‌ଗୁଡିକ | 2010 ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା, ବିର୍ ମିରର ପୂର୍ବରୁ 39 ଟି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଷ୍ଟୋର୍ ଏବଂ 28 ଟି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଶାଖା ରହିଥିଲା ଏବଂ ମଦ୍ୟ ବଜାରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିବାରେ ଲାଗିଲା | ଶୃଙ୍ଖଳାର ସଫଳତା ନିଜ ବିୟରରୁ ବିୟର ପ୍ରେମୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅଫର୍ରେ ରହିଥିଲା ଯାହା ଫିଲ୍ଟର୍ ହୋଇନାହିଁ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର, 2013 ସୁଦ୍ଧା, ଶାଖା ସଂଖ୍ୟା ଶହେରୁ ଅଧିକ ହୋଇଯାଇଥିଲା, ଏବଂ ଷ୍ଟୋର୍‌ଗୁଡ଼ିକରେ ନିଜେ ସାମଗ୍ରୀର ଏକ ବିସ୍ତାରିତ ବସ୍ତୁ ରହିଥିଲା | ଶକ୍ତିଶାଳୀ ପ୍ରକାରର ମଦ୍ୟପାନ, ଡ୍ରାଫ୍ଟ ଏବଂ ବୋତଲଯୁକ୍ତ ମଦ, ବିଭିନ୍ନ ସ୍ନାକ୍ସ, ସୁଶି ଏବଂ ଗ୍ରିଲ୍ ଟ୍ୟାପରେ ବିୟରରେ ମିଶାଯାଇଥିଲା | ବିକାଶର ମୂଳ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହେଉଛି ବିୟର ପାନୀୟ ପିଇବାର ଏକ ନିଆରା ସଂସ୍କୃତି ସୃଷ୍ଟି | ଏହା ବିସ୍ତାର ଉପରେ ଆଧାରିତ |

video
ଏକ ଭିଡିଓ ଅଛି କି?
images
ସେଠାରେ ଫଟୋ ଅଛି |



ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା |
user ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଞ୍ଜିକରଣ କିମ୍ବା ଲଗଇନ୍ କରନ୍ତୁ |


ପରିସଂଖ୍ୟାନ
30 ଦିନ ପାଇଁ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ | ବିସ୍ତୃତ ପରିସଂଖ୍ୟାନ ଦେଖିବାକୁ ଆପଣ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ କିଣିପାରିବେ |

article ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କିଣ |



https://FranchiseForEveryone.com

ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କିଣିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସରଳ, ମୁଖ୍ୟ କଥା ହେଉଛି ତୁମ ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟ ମଡେଲ୍ ବାଛିବା | ଆପଣ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ସହିତ ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ଜିନିଷ କିଣି ପାରିବେ, ଯେହେତୁ, ଏକ ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୂଚନାଗୁଡିକର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ଲକ୍ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଇଛି | ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କିଣିବା ମଧ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ କାରଣ ଆପଣ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ ଯାହାକି କ marketing ଣସି ମାର୍କେଟିଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ବିନା ଏକ ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଆଣିଥାଏ | ବିକ୍ରେତା ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ ଯାହାକୁ ଆପଣ ରେକର୍ଡ ସମୟରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି | ତୁମେ କେବଳ ଏକ ଫ୍ରା ch ୍ଚାଇଜ କିଣିବା ଏବଂ ଏହି ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଗଠିତ ସମସ୍ତ ଅଭିଜ୍ enjoy ତାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅବଶ୍ୟ, ତୁମର ଆଗ୍ରହ ଏବଂ ସାମର୍ଥ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ପାଇବା ଆବଶ୍ୟକ | ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଚେନ୍ ଖୋଲିବାକୁ ଟଙ୍କା ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣ ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କିଣିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ଅବଶ୍ୟ, କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ଯେଉଁମାନେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଯାଞ୍ଚ ସମ୍ଭାବ୍ୟ କ୍ରେତା ପାଇବାକୁ ସୁଯୋଗ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି, ଏବଂ ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ତ୍ରୁଟି ପ୍ରକୃତରେ ବିରଳ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ପାଇବାକୁ ସ୍ଥିର କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍, ଏହି ବ୍ୟବସାୟ ମଡେଲର ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ କ୍ରେତା | ଆପଣ ଜଣେ ଉଦ୍ୟୋଗୀ ହୋଇପାରିବେ ଏବଂ ଏକ ନାମ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ଯାହା ପୂର୍ବରୁ ସମସ୍ତେ ଶୁଣିଥିବେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏକ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଧାରଣା ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଖାଲି ସ୍ଲେଟରୁ କିଛି ଉଦ୍ଭାବନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | Russia ଷରେ, ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜିଂ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଛି ଏବଂ 2021 ମସିହାରେ ଏହା ହେଉଛି ଏକ ବ୍ୟବସାୟିକ ମଡେଲ ଯାହା ନିବେଶ ପରେ ସହଜ ଟଙ୍କା ଯୋଗାଉଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ସବୁକିଛି ଏତେ ସରଳ ନୁହେଁ, ତଥାପି, ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କିଣିବା ଆରମ୍ଭରୁ ବ୍ୟବସାୟ ଉଦ୍ଭାବନ କରିବା ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ସହଜ | ଏକ ଲୋଗୋ ସୃଷ୍ଟି କରିବାର ମୂଲ୍ୟକୁ ଏଡ଼ାଇବା, ତୁମର ନିଜସ୍ୱ ଶ style ଳୀ ଏବଂ ଡିଜାଇନ୍ ଉଦ୍ଭାବନ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ଦୂର କରି, ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ମଡେଲକୁ କମିଶନ କରିବା ସହଜ କରିଥାଏ | କେବଳ ଆବଶ୍ୟକ ଜ୍ଞାନ କିଣିବା ଏବଂ ବଜେଟ୍ ରାଜସ୍ୱର ପରିମାଣକୁ ଶୀଘ୍ର ବ to ାଇବା ପାଇଁ ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଯଥେଷ୍ଟ |

ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କିଣିବା ଏହାର ଅର୍ଥ ନୁହେଁ ଯେ ଏହାକୁ ସ୍ଥାୟୀ ଭାବରେ କିଣିବା | ଆପଣ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଏବଂ କିଛି ଉପକରଣ ବ୍ୟବହାର କରିବାର ସୁଯୋଗକୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଭଡା କରିପାରିବେ | ସାଧାରଣତ ,, ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଏକଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେୟ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି | ଆର୍ଥିକ ସମ୍ବଳ ଅର୍ଜନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପ୍ରକାରର ଉଦ୍ୟୋଗୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ, ପୂର୍ବରୁ ବିଦ୍ୟମାନ ବ୍ୟବସାୟ ମଡେଲ ବ୍ୟବହାର କରିବାର ସୁଯୋଗ ଭାବରେ ଏକଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଅବଦାନ ବୁ understood ାଯାଏ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ତରଫରୁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ, ବିଦ୍ୟମାନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯୋଗାଯାଇଥିବା କଞ୍ଚାମାଲ ଖାଇପାରିବେ ଏବଂ ଏକ ଟ୍ରେଡ୍ ମାର୍କ କିମ୍ବା ବ୍ରାଣ୍ଡ ପ୍ରୟୋଗ କରିପାରିବେ | ପ୍ରାୟ ଯେକ ven ଣସି ସ୍ଥାନ ଏବଂ ଯେକ country ଣସି ଦେଶରେ ଏହା ବହୁତ ଭଲ କାମ କରେ | ତଥାପି, ଆପଣ ସବୁବେଳେ ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କିଣିବା ଏବଂ ଏହାକୁ ନିଜ ଅଞ୍ଚଳରେ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି ନାହିଁ | ସ୍ଥାନୀୟ ପରିବେଶରେ ଏହି ବ୍ରାଣ୍ଡ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ମଡେଲକୁ ପରିଚାଳନା କରିବାର ସମ୍ଭାବନାକୁ ଯତ୍ନର ସହ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କିଣିବାକୁ ସ୍ଥିର କରନ୍ତି, ତେବେ ବିଦ୍ୟମାନ ମଡେଲରେ କିଛି ସଂଶୋଧନ କରିବା ପ୍ରାୟତ। ଆବଶ୍ୟକ | ଏହା ଯେକ any ଣସି ଛୋଟ ସବିଶେଷ ବିବରଣୀ, ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତାର ଯୋଗ ହୋଇପାରେ, ଯାହା କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ଅଞ୍ଚଳ ପାଇଁ ବ istic ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଅଟେ | ଏହା ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଏକ ବୃହତ ପ୍ରବାହ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ ଏବଂ ଏହିପରି ଏକ ଉପାଦାନ ଏକ ବିଜ୍ଞାପନ ଅଭିଯାନର ଅଂଶ ଭାବରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇପାରେ | ଥରେ ଆପଣ ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କିଣିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ, ତୁମକୁ ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ଦ୍ the ାରା ବିନିଯୋଗ ପରିଶୋଧ ହେବ | ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ମଧ୍ୟ ପ୍ରାୟତ trad ଟ୍ରେଡ୍ ମାର୍କ ଲିଜ୍ ର ଏକ ରୂପ ହୋଇପାରେ | ଏକ ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ, ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜର୍ ଏବଂ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଚୁକ୍ତିନାମା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି | ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କିଣିବା ପାଇଁ ଏହା ହେଉଛି ପ୍ରକ୍ରିୟା | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟର କାର୍ଯ୍ୟାନ୍ୱୟନରେ ତୁମେ ଚୁକ୍ତିନାମା ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ଏବଂ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଉପରକୁ ଯାଉଛି |

ଆମେ ସୁପାରିଶ କରୁଛୁ ଯେ ତୁମେ ଠିକ୍ ସେହି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କିଣ, ଯାହା ତୁମକୁ ଆଗ୍ରହୀ କରେ ଏବଂ ଯାହା ସହିତ ତୁମେ ଫଳପ୍ରଦ ଭାବରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବ, ଏବଂ ତୁମର ବିନିଯୋଗରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବ | ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜର୍ ସେମାନଙ୍କ ଟ୍ରେଡ୍ ମାର୍କ କିମ୍ବା ନୋ-ହାଉ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ରୟାଲ୍ଟି ଗ୍ରହଣ କରେ | ଚୁକ୍ତିରେ କଞ୍ଚାମାଲର ଯୋଗାଣ ମଧ୍ୟ ପ୍ରାୟତ। ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥାଏ | ପ୍ରକ୍ରିୟା ଉପାଦାନ, କର୍ମଚାରୀ ତାଲିମ, ଏହି ସବୁ ଚୁକ୍ତିରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | କେବଳ ସଂପୃକ୍ତ ଅଧିକାର କିଣିବା ଯଥେଷ୍ଟ | ବିକ୍ରେତାଙ୍କଠାରୁ ତୁମକୁ ଦିଆଯିବାକୁ ଥିବା ସମସ୍ତ ଜଣାଶୁଣା କ icks ଶଳକୁ ଶୋଷଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ହାସଲ କରିପାରିବ | ଉତ୍ପାଦ ବ୍ରାଣ୍ଡର ବ୍ୟବହାର ସର୍ତ୍ତାବଳୀ ମଧ୍ୟ ପୃଥକ ଭାବରେ ବୁ are ାମଣା ହୋଇଛି | ସେମାନେ ଉଭୟ ମୁକ୍ତ ଏବଂ କଠିନ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଉଭୟ ପକ୍ଷ କେଉଁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି ତାହା ଉପରେ ଏହା ନିର୍ଭର କରେ | ତାଙ୍କ ଅଧୀନରେ ଏହି ସ୍କିମ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବାବେଳେ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାର ଅଧିକାର ଦିଆଯିବା ପାଇଁ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଦେୟ ପ୍ରଦାନ କରେ | ଆପଣ କେବଳ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଚଳାଇବା ପାଇଁ ଅଧିକାର ନୁହେଁ ବରଂ ସମସ୍ତ ଅତିରିକ୍ତ ଜ୍ଞାନ, ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଦ୍ୟା ଏବଂ ପ୍ରକାରର ଉତ୍ସ ମଧ୍ୟ କିଣି ପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସାମରିକ ଅପରେସନ୍ ସମୟରେ ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇପାରେ |

article ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଷ୍ଟୋର୍‌ |



https://FranchiseForEveryone.com

ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଷ୍ଟୋର୍ ହେଉଛି ଏକ ପ୍ରକାର ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଯେଉଁଠାରେ ବିଭିନ୍ନ ସହର କିମ୍ବା ଦେଶରେ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଶାଖା ଅଫର୍ ସେମାନଙ୍କ ଶାଖାରେ ରଖାଯାଇଥାଏ | ଏପରି ଦୋକାନ ଏପରି ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ ଯେଉଁମାନେ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟର ବିକାଶ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଫର୍ମାଟରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ବିଭିନ୍ନ ଅଫରର ଉପସ୍ଥିତି ଦ୍ୱାରା ଏହିପରି ଏକ ଦୋକାନ ବର୍ଣ୍ଣିତ | ଯଦି ଆପଣ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ, ତେବେ ଏହା ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଫର୍ମାଟ୍ ଦୋକାନରେ ଅଛି ଯାହାକୁ ଆପଣ ଖୋଜିବା ଉଚିତ୍ | ଏହା ଜରୁରୀ ଯେ ଏହିପରି ଷ୍ଟୋର୍‌ରେ ଆବଶ୍ୟକ ସଂଖ୍ୟକ ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ ଅଫର ଅଛି, ଅନ୍ୟଥା, ଏଥିରେ କ point ଣସି ଅର୍ଥ ନାହିଁ | ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ବର୍ଣ୍ଣନାକୁ ଯଥେଷ୍ଟ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯିବା ଉଚିତ ଏବଂ ବିଦ୍ୟମାନ ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କିଛି ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କରିବାର ସୁଯୋଗ ହାସଲ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଷ୍ଟୋର ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ଅଟେ |

ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ହେଉଛି ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପ୍ରକ୍ରିୟା କିମ୍ବା ବିଭିନ୍ନ ଉପାଦାନଗୁଡ଼ିକର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସେଟ୍ ଯାହା କ୍ରେତା ନିଜେ ଅନ୍ୱେଷଣ ଏବଂ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବାକୁ ଅର୍ଜନ କରନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ, ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ବିକ୍ରୟ କରୁଥିବା କମ୍ପାନୀ ନିଜକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରେ | ଏକ ଦୋକାନ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁବିଧାଜନକ ଯେଉଁଠାରେ ଏପରି ସାମଗ୍ରୀ ରଖାଯାଇଥାଏ ଯାହା ଦ୍ you ାରା ଆପଣ ସବୁଠାରୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଚୟନ କରିପାରିବେ | ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଜଣେ ନିବେଶକ ଆର୍ଥିକ ସମ୍ବଳର ଅଧିକାରୀ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ରାଣ୍ଡର ଶୋଷଣ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଯାହା ପୂର୍ବରୁ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଜଣାଶୁଣା | ନିବେଶକ କେବଳ ଦୋକାନକୁ ଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉତ୍ପାଦ ଚୟନ କରନ୍ତି | ଯଦି ଏହିପରି ଷ୍ଟୋର୍‌ରେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ ଅଛି, ତେବେ ତୁମେ ତୁରନ୍ତ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବ | ସର୍ତ୍ତଗୁଡିକ ପ୍ରାୟତ individual ପୃଥକ ଭାବରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥାଏ, ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କ୍ରେତା ଦ୍ୱାରା କେବଳ ଷ୍ଟୋର୍‌ ମଧ୍ୟରେ କିଣାଯାଏ, ପ୍ରତିଯୋଗିତା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇପାରେ | ଏହା ଏକ ସର୍ତ୍ତ ଯାହା ଦ୍ the ାରା ଗ୍ରାହକ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଚୟନ କରିପାରିବେ |

ଏକ ଆଧୁନିକ ଷ୍ଟୋର୍ ନିଖୁଣ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, କାରଣ ଏହା ଏକ ଗମ୍ଭୀର ବ୍ୟବସାୟ | ପଡୋଶୀ ବଜାରରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଅନେକ କମ୍ପାନୀ ଏହି ଷ୍ଟୋର୍‌ରେ ଖୋଜିବାକୁ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ଏହି ପରି ଏକ ଡିପୋକୁ ଯାଆନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ଯେକ any ଣସି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ପାଇପାରିବେ | ଗୋଟିଏ ସାଇଟରେ ସମସ୍ତ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଉଥିବାରୁ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁବିଧାଜନକ ଅଟେ | ଗୋଟିଏ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସମସ୍ତ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ର ଏକୀକରଣ ଠିକ୍ ଡିପୋ ହୋଇଯାଏ ଯାହା ଆବଶ୍ୟକତା ସେଟ୍ ଅନୁଯାୟୀ ସବୁଠାରୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଉତ୍ପାଦ କ୍ରୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପ୍ରଦାନ କରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଡିପୋ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ତେବେ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଏପରି ସାଇଟ୍ ମିଳିପାରିବ | ଅଧିକନ୍ତୁ, ଷ୍ଟୋର ଯେତେ ଭଲ, ସେଠାରେ ଅଧିକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଅଛି | ସଠିକ୍ ପସନ୍ଦ କରିବାକୁ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ପ୍ରସ୍ତାବ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥାଏ |

ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ର ଏକ ବିସ୍ତୃତ ବର୍ଣ୍ଣନା ଆପଣଙ୍କୁ ବୁ understand ିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ ଯଦି ଏହା ଆପଣଙ୍କର ପସନ୍ଦକୁ ଅନୁକୂଳ କରେ ଏବଂ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏହାକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ସମ୍ଭବ କି ନୁହେଁ | ଷ୍ଟୋର ଭିତରେ, ଆପଣ ବିଭିନ୍ନ ବିକଳ୍ପ ତୁଳନା କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି | ଫଳସ୍ୱରୂପ, ସର୍ବୋତ୍ତମକୁ ବାଛିବା ସମ୍ଭବ ହେଲା | ବିଶେଷ ଦୋକାନକୁ ଧନ୍ୟବାଦ, ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଯେଉଁମାନେ ଆର୍ଥିକ ସମ୍ବଳ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏକ ବିଦ୍ୟମାନ ତଥା ଜଣାଶୁଣା ବ୍ରାଣ୍ଡ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ଯୋଜନା ଶୀଘ୍ର ଏବଂ ଦକ୍ଷତାର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ | ସଠିକ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ସହଜ ନାଭିଗେସନ୍ ହେବା ଉଚିତ | ଏହିପରି ଷ୍ଟୋର ଇଣ୍ଟରନେଟରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରେ, ଏବଂ ସେହି ବ୍ରାଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଏହାର ସ୍ଥିରତା ଏବଂ ସୁରକ୍ଷା ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ | ସ୍ୱାଭାବିକ ଭାବରେ, ଏହିପରି ଏକ ଡିପୋ ସମସ୍ତ ସୁରକ୍ଷା ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏକ ଆଧୁନିକ ଡିପୋ ସର୍ବଦା ଏହା ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକ ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଷ୍ଟୋର୍‌ ଏହାର ବ୍ୟତିକ୍ରମ ନୁହେଁ କାରଣ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆଧୁନିକ ଅବସ୍ଥାର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବ | ଏହିପରି ଏକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ, ଆପଣ ବିଭିନ୍ନ ବ୍ରାଣ୍ଡର ପ୍ରତିନିଧୀଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଭାବରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଯଦି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଷ୍ଟୋର୍‌ ଭଲ ଭାବରେ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଛି ତେବେ ବୁ to ାମଣା କରିବା ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ |

ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଷ୍ଟୋର୍‌ ବାଛିବାବେଳେ, ମୁଖ୍ୟ କଥା ଭୁଲ୍ କରିବା ନୁହେଁ, କାରଣ ଏହା ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଯ୍ୟ, କାରଣ ନିବେଶକ ସେହି ସ୍ଥାନ ବାଛନ୍ତି ଯେଉଁଠାରେ ସେ ନଗଦ ସମ୍ବଳ ବିନିଯୋଗ କରିବେ | ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଷ୍ଟୋର୍‌ ଯେକ anyone ଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ଅଫରର ଏକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ସେଟ୍ ଯୋଗାଇଥାଏ | ଆଞ୍ଚଳିକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଅପ୍ଟିମାଇଜ୍ ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରାୟତ ,, ଏହା କେବଳ ଆବଶ୍ୟକ ଏବଂ ବିକ୍ରେତା କ୍ରେତାଙ୍କୁ କେଉଁ ସର୍ତ୍ତ ପ୍ରଦାନ କରେ ତାହାର ଏକ ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ ଦୋକାନ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏହିପରି ପଦକ୍ଷେପ ଏକ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଅନୁମତି ଦିଏ ଯିଏ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜିଂରେ ଜଡିତ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛି, ସେପରି ଯୋଜନା ଉପରେ ସଠିକ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ |

article ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କାଟାଲଗ୍ |



https://FranchiseForEveryone.com

ଏକ ବିଦ୍ୟମାନ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଉପରେ ଆଧାର କରି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କାଟାଲଗ୍ ହେଉଛି ବର୍ତ୍ତମାନର ବ୍ୟବସାୟ ବିକାଶ ପ୍ରସ୍ତାବର ଏକ ତାଲିକା | ଏପରି ଏକ ଡିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ଯିଏ ଆର୍ଥିକ ସମ୍ବଳ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ଏକ ସମୟରେ ଆରମ୍ଭରୁ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ବିକାଶ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ | ଏହିପରି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ କାଟାଲଗ୍ ଆଦର୍ଶ ଅଟେ | ବଜାରରେ ଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଏଠାରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ | ଏହିପରି ଏକ କାଟାଲଗ୍ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ, ସବୁଠାରୁ ପସନ୍ଦିତ ଏବଂ ସବୁଠାରୁ ଉପଯୁକ୍ତ ସ୍ଥାନ ବାଛିବା ସମ୍ଭବ | ଏହିପରି ଏକ ତାଲିକା ମଧ୍ୟ ବିକ୍ରେତାଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ଏବଂ ଆଗ୍ରହର ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିବା ସମ୍ଭବ କରେ | ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ହ୍ୟାଣ୍ଡବୁକ୍ ର framework ାଞ୍ଚାରେ କେବଳ ସମସ୍ତ ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ ଅଫର୍ ଉପସ୍ଥାପିତ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ଏହି ପ୍ରକାରର ଉତ୍ପାଦର ଏକ ବର୍ଣ୍ଣନା ମଧ୍ୟ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ବର୍ଣ୍ଣନା ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ, ସବୁଠାରୁ ସଠିକ୍ ଏବଂ ଦକ୍ଷ ପରିଚାଳନା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ସମ୍ଭବ | ଯଦି ଜଣେ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଗ୍ରାହକ ସବୁଠାରୁ ଉପଯୁକ୍ତ ବିକଳ୍ପ ବାଛିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ କେବଳ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ର ଏକ କାଟାଲଗ୍ ବିନା କରିପାରିବେ ନାହିଁ |

କେଉଁ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କାଟାଲଗ୍ ମାଗଣା କିମ୍ବା ଦେୟ ହୋଇପାରିବ ସାଇଟର ମାଲିକ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ | ଏଥି ସହିତ, ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜର୍ମାନେ ନିଜେ ଏହିପରି ଏକ ସାଇଟରେ ପୋଷ୍ଟ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା କିମ୍ବା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସୂଚନା ଉପକରଣରେ ଦେୟ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି | ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ହ୍ୟାଣ୍ଡବୁକ୍ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ, ନୂତନ କ୍ରେତାଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବା ସମ୍ଭବ | ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କ୍ରେତାଙ୍କୁ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କୁହାଯାଏ | ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା ବିଦ୍ୟମାନ ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ ସେ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଆନ୍ତି | ଏହି ଯୋଜନା ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜର୍ ଦ୍ developed ାରା ବିକଶିତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି ନିଜେ ବ୍ୟବସାୟ ବସ୍ତୁର ସମସ୍ତ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଖର୍ଚ୍ଚ, ଉନ୍ମୋଚନ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ବହନ କରନ୍ତି | ଆର୍ଥିକ ସମ୍ବଳ ବିନିଯୋଗ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଥିବା କିନ୍ତୁ କିଛି ନୂଆ ଉଦ୍ଭାବନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁବିଧାଜନକ ଅଟେ | ସେମାନେ ଏକ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ନିଅନ୍ତି, ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁବିଧାଜନକ ଅଟେ | ଅନ୍ୟ ପଟେ, କାଟାଲଗ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ପସନ୍ଦ କରିବାକୁ, ସବୁଠାରୁ ସଠିକ୍ ପରିଚାଳନା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏବଂ ବିନିଯୋଗ ହୋଇଥିବା ପାଣ୍ଠିରୁ ସର୍ବାଧିକ ଆୟ ପାଇବାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରେ |

ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କାଟାଲଗ୍ ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣ ଏକଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେୟର ଆକାର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରିପାରିବେ | ଏହା ହେଉଛି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ର ମୂଲ୍ୟ, ଯାହା ସ୍ଥିର ହୋଇଛି ଏବଂ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜର୍ ଠାରୁ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜର୍ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି | ଏହା ମୋଟ ଷ୍ଟାର୍ଟ ଅପ୍ ଖର୍ଚ୍ଚର ପ୍ରାୟ 10% ହୋଇପାରେ | ସେହି ସମୟରେ, ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ହ୍ୟାଣ୍ଡବୁକ୍ ର framework ାଞ୍ଚାରେ, ଆପଣ ସବିଶେଷ ବିବରଣୀ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରିପାରିବେ ଯାହାକି ପାରସ୍ପରିକ କାର୍ଯ୍ୟର ସର୍ତ୍ତାବଳୀକୁ ଅଧିକ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରେ | ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଏକ ତଥାକଥିତ ବ୍ୟବସାୟ ପୁସ୍ତକକୁ ବୋନସ ଭାବରେ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇପାରିବ | ଏହା ଏକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଭାବରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନିୟମାବଳୀ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କିଛି ନୁହେଁ ଯାହା କାର୍ଯ୍ୟକଳାପର ସଂଗଠନକୁ ସବୁଠାରୁ ଦକ୍ଷ ଉପାୟରେ ସ୍ୱୀକାର କରେ | ସମାନ ଅପରେସନ୍ ଏକ କର୍ପୋରେଟ୍ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବା, ବିଜ୍ଞାପନ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଏବଂ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ସହିତ ଜଡିତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ | ତଥାକଥିତ ବ୍ରାଣ୍ଡ ବୁକ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହିତ କିପରି ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ନେଭିଗେଟ୍ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ | କେବଳ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କାଟାଲଗ୍ framework ାଞ୍ଚାରେ, ଏହି ଉପାଦାନଗୁଡିକ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯିବା ଉଚିତ ଏବଂ ଏହା ଏକ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ସଠିକ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ |

ଯଦି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ର କାଟାଲଗ୍ ଅପ୍ ଟୁ ଡେଟ୍ ଅଟେ, ତେବେ ଏହା ସମସ୍ତ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଅଫରଗୁଡିକର ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରେ ଏବଂ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଗ୍ରାହକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ପାଇପାରିବେ | ଏହିପରି ଏକ ତାଲିକା ଅଧିକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ବିକ୍ରୟ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ କାରଣ ସେଗୁଡ଼ିକ ସମସ୍ତେ ଗୋଟିଏ ସାଇଟରେ ଅବସ୍ଥିତ | କାଟାଲଗ୍ ସୁ-ପରିକଳ୍ପିତ ଏବଂ ସୁ-ଅପ୍ଟିମାଇଜ୍ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଏହିପରି ପଦକ୍ଷେପଗୁଡିକ ନାଭିଗେସନ୍ କୁ ସରଳ କରିଥାଏ ଏବଂ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଉପାୟ ପାଇଁ କାଟାଲଗ୍ ର ବ୍ୟବହାରକୁ ଅଧିକ କ୍ରିୟାଶୀଳ ଏବଂ ମନୋରମ କରିଥାଏ | ଯଦି ତୁମର ଏକ କାଟାଲଗ୍ ଦରକାର, ଏହାକୁ ଦକ୍ଷ ଏବଂ ଦକ୍ଷତାର ସହିତ ସଂକଳନ କରିବା ଭଲ | ସେମାନଙ୍କ ବର୍ଣ୍ଣନାରେ କ material ଣସି ବସ୍ତୁ ତ୍ରୁଟି ନହେବା ପାଇଁ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଗୁଡିକ ଆବଶ୍ୟକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ର କାଟାଲଗ୍ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ, ଅନେକ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଗ୍ରାହକ ସେମାନଙ୍କ ବିକ୍ରେତା ଖୋଜିବାରେ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ବିକାଶ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ପଡୋଶୀ ସହର ଏବଂ ଦେଶରେ ସମସ୍ତ ନୂତନ ଶାଖା ଖୋଲିବ |

ସବୁଠାରୁ ଉପଯୁକ୍ତ ସମାଧାନ ଖୋଜିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବା ପାଇଁ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ସୁବିଧାଜନକ ନାଭିଗେସନ୍ ସହିତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କାଟାଲଗ୍ ସଜ୍ଜିତ ହେବା ଜରୁରୀ | ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ହ୍ୟାଣ୍ଡବୁକ୍ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗ୍ରାହକ ଯେକ any ଣସି କିରାଣୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ସହିତ ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଟେ |

article ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ବ୍ୟବସାୟ |



https://FranchiseForEveryone.com

ବିକ୍ରେତାଙ୍କ ଦ୍ provided ାରା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ବ୍ୟବସାୟକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରାଯିବା ଆବଶ୍ୟକ | ବିକ୍ରେତାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟଥା ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜର୍ କୁହାଯାଏ ଏବଂ ଏଥିରେ ଭିନ୍ନ ଅଟେ ଯେ ନୋ-ହାଉ କିମ୍ବା ଟ୍ରେଡ୍ ମାର୍କର ଶୋଷଣ କରିବାର ଅଧିକାର ପାଇଁ ସେ ତଥାକଥିତ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଠାରୁ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି | ସମାନ, ପ୍ରତିବଦଳରେ, ଅବଦାନ ଦେବାକୁ ବାଧ୍ୟ, ଯାହା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା ସ୍କିମ୍ ବ୍ୟବହାର କରି ବ୍ୟବସାୟ କରିବାର ଅଧିକାର ପାଇଁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ | ଏହି ଯୋଜନା ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜରର ପ୍ରତିନିଧୀଙ୍କ ଦ୍ developed ାରା ବିକଶିତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ ଏବଂ ପ୍ରସ୍ତୁତିର ସମସ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିଗ୍ରହଣକାରୀ ନିଜେ ବହନ କରିବେ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ହେଉଛି ଏକ ଦକ୍ଷତାର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ପ୍ରଣାଳୀ ଯାହା ସମସ୍ତ ପ୍ରକ୍ରିୟା, ଅବସ୍ଥା ଏବଂ ଦିଗଗୁଡିକ ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଥାଏ, ଯାହା ବ୍ୟବସାୟକୁ ଅଧିକ ଦକ୍ଷତାର ସହିତ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥାଏ | ଏଥି ସହିତ, ବ୍ୟବସାୟ କରିବାର ପ୍ରକ୍ରିୟା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜର୍ଙ୍କ ଅନୁରୋଧକୁ ପାଳନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏହା ପରେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଯଥାସମ୍ଭବ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୋଇଯାଏ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆବଶ୍ୟକ ପରିମାଣର ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯାଏ | ସବୁଠାରୁ ସଫଳ ଉଦ୍ୟୋଗୀମାନେ କିରାଣୀ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ନକଲ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ସେମାନଙ୍କର ଉନ୍ନତି ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅପରେସନ୍ ଏବଂ ଏପରିକି ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ବିକ୍ରେତାଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥାଏ, କାରଣ ଏଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ନିୟମ |

ଚୁକ୍ତିନାମା ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ, ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ବ୍ୟବହାର କରି ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ସମ୍ଭବ | ଏହିପରି ପଦକ୍ଷେପଗୁଡିକ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗରେ ଶୀଘ୍ର ଲାଭ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥାଏ କାରଣ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜିଂ ଏକ ବିଦ୍ୟମାନ, ସୁ-ବିକଶିତ ଏବଂ ପ୍ରମାଣିତ ମଡେଲରେ ଆର୍ଥିକ ସମ୍ବଳର ବିନିଯୋଗ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କିଛି ନୁହେଁ | ଏହି ବ୍ୟବସାୟ ମଡେଲ୍ ଆଞ୍ଚଳିକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଅଫିସ୍ ଅପରେସନ୍ ଦକ୍ଷତାର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ | ବେଳେବେଳେ ଯଦି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କେବଳ କାମ କରେ ନାହିଁ ଯଦି ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଭୁଲ୍ ଭାବରେ ନିର୍ମିତ ହୁଏ କିମ୍ବା ଏହାର ଆଖପାଖ ସ୍ଥାନ ପ୍ରକଳ୍ପର ମାତୃଭୂମି ସହିତ ମେଳ ଖାଉ ନଥାଏ |

ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ସହରର ରାସ୍ତାରେ ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ବ୍ୟବସାୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ଏହା ଯେକ any ଣସି କାଫେ, ଦୋକାନ, ବାରବାଟୀ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସଂସ୍ଥା ହୋଇପାରେ | ଏପରିକି ମ୍ୟାକଡୋନାଲ୍ଡ ଏବଂ କେଏଫସି ହେଉଛି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍, ଯାହାର ଲୋକପ୍ରିୟତା ଅଦ୍ଭୁତପୂର୍ବ | ସମସ୍ତ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଖୋଲିବା ଏବଂ ସ୍କିମ୍ ଅନୁସରଣ କରି ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଚୁକ୍ତିରେ ଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଛି | ସମସ୍ତ ବିବାଦକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ପାଇଁ ଚୁକ୍ତିନାମା ହୋଇଛି ଏବଂ ଯାହା ଦ୍ each ାରା ପ୍ରତ୍ୟେକ ପକ୍ଷ ସେମାନଙ୍କର ଅଧିକାର ଏବଂ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକତା ଜାଣିପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ବ୍ୟବସାୟ ଚଳାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସବୁଠାରୁ ଉପଯୁକ୍ତ ପ୍ରକାର ବ୍ୟବସାୟ ବାଛିବା ଯୋଗ୍ୟ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଆପଣଙ୍କ ଅଞ୍ଚଳରେ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଏକ ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଆମେ Russia ଷରେ ମ୍ୟାକଡୋନାଲ୍ଡସ୍ ଦ୍ୱାରା ପାନକେକ୍ ବିକ୍ରିକୁ ବିଚାର କରିପାରିବା | ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ବ୍ୟବସାୟ ଚଳାଇବା ପାଇଁ ଆଧୁନିକ ସୁଯୋଗ ସେହି ଲୋକଙ୍କୁ ସଫଳତାର ପ୍ରାୟ ଅସୀମିତ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥାଏ ଯେଉଁମାନଙ୍କର ମାଗଣା ଆର୍ଥିକ ସମ୍ବଳ ଅଛି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଫଳପ୍ରଦ ଭାବରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ଆରମ୍ଭରୁ ବ୍ରାଣ୍ଡ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ଅପେକ୍ଷା ଏହି ପ୍ରକାର ବ୍ୟବସାୟ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଉଦ୍ୟୋଗୀ ଏହିପରି ଏକ ମଡେଲର ବିକାଶ ଏବଂ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପ୍ରତିଶତ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଅଭିଜ୍ଞତା ବାଣ୍ଟିବାରେ ସଫଳ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି | ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁବିଧାଜନକ ଯେହେତୁ ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ବ୍ୟବସାୟ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ନୂତନ ଉଦ୍ଭାବନ ନକରିବା ପାଇଁ ଏକ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସୁଯୋଗ ପ୍ରଦାନ କରେ, କିନ୍ତୁ ଏକ ବିଦ୍ୟମାନ ସଫଳ ବିକଳ୍ପ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ | ଚୁକ୍ତିରେ ଧାର୍ଯ୍ୟ ନିୟମାବଳୀ ଅନୁଯାୟୀ ଯଦି ସମସ୍ତ ଉତ୍ପାଦନ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଏ ତେବେ ଏହିପରି ବ୍ୟବସାୟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥାଏ | ଯଦି ବିକ୍ରେତାଙ୍କ ସହ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସହମତ ହୁଏ, ତେବେ ଆଞ୍ଚଳିକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ବ୍ୟବସାୟ ଏକ ତ୍ୱରିତ ଗତିରେ ବିକାଶ ହେବ |

ଯେଉଁମାନେ ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସାଇଟ୍, କାଟାଲଗ୍, କିମ୍ବା ଷ୍ଟୋର୍‌ ଆବଶ୍ୟକ, ଯେଉଁଠାରେ ବଜାରରେ ବର୍ତ୍ତମାନର ସମସ୍ତ ଅଫର୍ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥାଏ | ଏହିପରି ଏକ କାଟାଲଗ୍ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଅତି ଉପଯୁକ୍ତ ବିକଳ୍ପକୁ ସହଜରେ ବାଛିପାରିବେ | ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ, ସବୁଠାରୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଦିଗ ଚୟନ କରନ୍ତୁ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ହାତରେ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଫଳତାର ସହ ମୁକାବିଲା କରିପାରିବେ | କେବଳ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଗୁଁ ଅନେକ ଲୋକ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ପୁଞ୍ଜି ବୃଦ୍ଧି କରିଛନ୍ତି | ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପରେ, ଆପଣ ଏକ ଉଚ୍ଚ ସ୍ତରର ଆୟ ପାଇବାକୁ ଆଶା କରିପାରିବେ | ଏହି ବିନିଯୋଗର ରିଟର୍ଣ୍ଣ ସାଧାରଣତ quite ବହୁତ ଅଧିକ | ଏହା ହିଁ ଏହି ପ୍ରକାରର ବ୍ୟବସାୟର ଉଚ୍ଚ ସ୍ତରର ଲୋକପ୍ରିୟତାକୁ ସୁନିଶ୍ଚିତ କରେ | ଅନେକ ଲୋକ କେବଳ ଏକ ମଡେଲରେ ଆର୍ଥିକ ସମ୍ବଳ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଯାହାକି ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ପରୀକ୍ଷିତ ଏବଂ ବିଶୋଧିତ ହୋଇସାରିଛି |


ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଏହି ପୃଷ୍ଠାର ଠିକଣା ନିଜ ପାଇଁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ |



ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଟାଇପ୍ ଦେଖନ୍ତି, ଏହାକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବାକୁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |