1. ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କାଟାଲଗ୍ | crumbs arrow
  2. ଫ୍ରା ch ୍ଚାଇଜ୍. ଆବଶ୍ୟକ: ବିତରକ crumbs arrow

ଫ୍ରା ch ୍ଚାଇଜ୍. ଆବଶ୍ୟକ: ବିତରକ

ବିଜ୍ଞାପନ ମିଳିଲା: 1

#1

TOGAS

TOGAS

firstପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଶୁଳ୍କ |: 0 $
moneyବିନିଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ |: 50000 $
royaltyରୟାଲଟି |: 0 $
timeପରିଶୋଧ ମାସ ସଂଖ୍ୟା: 12
firstବର୍ଗ: ବାଣିଜ୍ୟ |, ବ୍ରାଣ୍ଡ ଷ୍ଟୋର |, ଡିଜାଇନ୍ |
ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ହାସଲ କରିବା ଏବଂ ବିଶ୍ business ରେ ବ୍ୟବସାୟ ବିକାଶ ପାଇଁ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଆଶା! ଟୋଗାସ୍ ହେଉଛି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ବସ୍ତ୍ର ଏବଂ ଘର ସାମଗ୍ରୀର ବିକାଶକାରୀଙ୍କ ଏକ ବୃହତ ୟୁରୋପୀୟ ନେଟୱାର୍କ | ଆମେ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ କମ୍ପାନୀର ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କ ଦ୍ developed ାରା ବିକଶିତ ସମାପ୍ତ ସାମଗ୍ରୀ କିମ୍ବା ଉତ୍ପାଦ କ୍ରୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇଥାଉ | ଆମର ସଂଗ୍ରହରେ ସୂକ୍ଷ୍ମ ଶଯ୍ୟା ସେଟ୍, ପରଦା ଏବଂ ବେଡ୍ ସ୍ପ୍ରେଡ୍, ଟେରି ଉତ୍ପାଦ, ଉଚ୍ଚମାନର ଭରପୂର ଶୋଇବା ଦ୍ରବ୍ୟ, ଟେବୁଲ ସାମଗ୍ରୀ, ଘର ଏବଂ ଘରର ସୁଗନ୍ଧ, ଏବଂ ଆହୁରି ଅନେକ ପ୍ରସ୍ତାବ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ବଜାରରେ ପ୍ରାୟ 100 ବର୍ଷ, ଏବଂ ଆଜି ସାରା ବିଶ୍ୱରେ 140 ଟି ବୁଟିକ୍ ଅଛି | ଏକ ସଫଳ ଟୋଗାସ୍ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଧାର ହେଉଛି ପାରିବାରିକ ମୂଲ୍ୟବୋଧ ଏବଂ ୟୁରୋପୀୟ ଗୁଣାତ୍ମକ ମାନର ସଂରକ୍ଷଣ, ନିଖୁଣ ସେବା ଏବଂ ଅଭିନବ ବିକାଶ ସହିତ, ବାସଗୃହ ପାଇଁ ଟେକ୍ସଟାଇଲ୍ ସଜାଇବାରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଶ yles ଳୀ ଏବଂ ସମାଧାନ ସହିତ |
ସିଟି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ସିଟି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଇନ୍-ଡିମାଣ୍ଡ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ଇନ୍-ଡିମାଣ୍ଡ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ |
ପ୍ରସ୍ତୁତ ବ୍ୟବସାୟ |
ପ୍ରସ୍ତୁତ ବ୍ୟବସାୟ |

video
ଏକ ଭିଡିଓ ଅଛି କି?
images
ସେଠାରେ ଫଟୋ ଅଛି |



ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା |
user ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଞ୍ଜିକରଣ କିମ୍ବା ଲଗଇନ୍ କରନ୍ତୁ |


ପରିସଂଖ୍ୟାନ
30 ଦିନ ପାଇଁ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ | ବିସ୍ତୃତ ପରିସଂଖ୍ୟାନ ଦେଖିବାକୁ ଆପଣ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆକ୍ସେସ୍ କିଣିପାରିବେ |

article ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଏବଂ ବିତରକ |



https://FranchiseForEveryone.com

ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଏବଂ ବିତରକ କେବଳ ପରସ୍ପର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଧାରଣା ନୁହଁନ୍ତି | ଏଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ଉତ୍ପାଦନ କାର୍ଯ୍ୟ ଯାହା ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏହି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ ନୂତନ ପି generation ଼ିର ସଫ୍ଟୱେର୍ ଉପଯୁକ୍ତ ଅଟେ | ଆପଣ କେବଳ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ସହିତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଭାବରେ ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ନୁହେଁ ବରଂ ବିତରକମାନଙ୍କୁ ଆବଶ୍ୟକ ପରିମାଣର ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି | କ business ଣସି ବ୍ୟବସାୟ ବିତରକଙ୍କ ବିନା ଯାଏ ନାହିଁ, ତେଣୁ ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜରେ, ଆପଣ ଏକ କମ୍ପ୍ୟୁଟର କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରି ସମସ୍ତ ଉପାଦାନକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖିବେ | ଏକ ସମୟରେ ଅନନ୍ୟ ଏବଂ ବହୁମୁଖୀ ସଫ୍ଟୱେର୍ ସହିତ, ଆପଣ ଅଫିସ୍ ଫର୍ମାଟ୍ର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଦକ୍ଷତାର ସହିତ ଏବଂ ସହଜରେ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବେ, ସେଗୁଡିକୁ ଅତି ଦକ୍ଷ ଉପାୟରେ |

ସ୍ୱୟଂଚାଳିତରେ ବିନିଯୋଗ ଭାବରେ ତୁମର ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଦେୟ ପ୍ରଦାନ କରେ | କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ କେବଳ ମଲ୍ଟିଟାସିଂ ପ୍ରଦାନ କରିପାରିବ ନାହିଁ ବରଂ ମୂଲ୍ୟ ଏବଂ ଗୁଣବତ୍ତା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ମୂଲ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ମଧ୍ୟ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଟେ | ଯଦି ଆପଣ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ସଫ୍ଟୱେର୍ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, ତେବେ ବିଜ କ any ଣସି ଆନାଗଲ୍ ଅତିକ୍ରମ କରେ | ସବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ସହିତ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ବିତରକ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ସୃଷ୍ଟି ହେବା ଜରୁରୀ | ଏକ ସୁପରିଚାଳିତ ଏବଂ ସୁ-ପରିକଳ୍ପିତ ଇଣ୍ଟରଫେସ୍ ମଧ୍ୟ ଏହିପରି ଏକ ଉତ୍ପାଦର ପୃଥକ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ | ଫିଲିଗ୍ରି ପ୍ରୋଗ୍ରାମ୍ ଯେକ assigned ଣସି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଫଳପ୍ରଦ ଭାବରେ ପୂରଣ କରେ |

ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜିଂର ଆକର୍ଷଣ ହେଉଛି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ସମ୍ପର୍କର ଉଭୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଅସ୍ i ୀକାରଯୋଗ୍ୟ ସୁବିଧା ଉପଲବ୍ଧତା | କ୍ଷୁଦ୍ର ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଉଦ୍ୟୋଗୀମାନଙ୍କୁ, ଏହା ଏକ ସ୍ଥାୟୀ ଲାଭଜନକ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଗାଏ, ଜଣାଶୁଣା କମ୍ପାନୀ ଏବଂ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ବଜାରରେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ଥାନ ବିସ୍ତାର ଏବଂ ମଜବୁତ କରିବାର ସୁଯୋଗ | ଆମର ବିକାଶର ଆକର୍ଷଣ ହେଉଛି ଏହା ଯେକ any ଣସି ଲକ୍ଷ୍ୟ ଏବଂ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ଅଟେ |


ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଏହି ପୃଷ୍ଠାର ଠିକଣା ନିଜ ପାଇଁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ |



ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଟାଇପ୍ ଦେଖନ୍ତି, ଏହାକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବାକୁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |