1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 4 deri në 10 vjeç crumbs arrow

Ekskluzivitet. Sa kohë ka funksionuar organizata: 4 deri në 10 vjeç

Reklamat e gjetura: 421

#1

JU KAFE

JU KAFE

firstNjë tarifë fillestare: 0 $
moneyKërkohen investime: 5000 $
royaltyMbretër: 0 $
timeShpagim Numri i muajve: 12
firstKategoria: Kafene
Përshkrimi i ekskluzivitetit nga franshizuesi: Përfitim ekonomik: Investim i ulët për bizneset e mesme. Produkte shumë margjinale Rezistente ndaj ndryshimeve sezonale biznes Stafi i vogël i punonjësve Likuiditeti i ndërmarrjes Dinamika pozitive e treguesve ekonomikë nga muajt e parë të funksionimit Udhëzime hap pas hapi për hapjen e një ndërmarrje Produktet kryesore të ndërmarrjes: 1. Kartë kafeje (kafe përzierje e pjekur) 2. tEAS vet Autori i 3. smoothies autores 4 .Cacao qasje automatizimi sistematizimi sanduiçe objektit të plotë objektit 5. autorit nga kudo në botë i gjerë analytics i treguesve objektit Njoftimi i mungesës së mallrave në depo Customer besnikërisë sistemit të objektit të sistemit Bonus për individualitet ftuar Client bazë objektit Më shumë se 40 produkt ekskluziv receta specializim të gjerë të punonjësve librit Exclusive brendshme markave që bashkon të gjitha trajnimet institucione punonjës në bazë të shkollës tonë të barista
Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesëInformacioni im personal
user Regjistrohuni ose identifikohuni për të përdorur informacionin personal


Statistikat
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë statistikat e hollësishme

#2

SUPER çorape

SUPER çorape

firstNjë tarifë fillestare: 0 $
moneyKërkohen investime: 6800 $
royaltyMbretër: 0 $
timeShpagim Numri i muajve: 9
firstKategoria: Dyqan veshjesh
Rreth kompanisë SUPER SOCKS markë vjen nga Yekaterinburg dhe është pjesë e GRUPIT LOKAL TET SHITJES. Deri më sot, produktet e markës janë paraqitur në të gjitha qytetet kryesore të Rusisë - në shitjen me pakicë të markës sonë, në dyqanet partnere, si dhe në pikat që operojnë nën ekskluzivitetin tonë që nga viti 2021. SUPER çorape nuk janë vetëm çorape të bukura me ngjyra argëtuese dhe printime argëtuese. Për shumicën e klientëve tanë, kjo është kryesisht gëzimi dhe kënaqësia e mbajtjes së një artikulli veshjesh elegant dhe të bukur. Kjo është arsyeja pse shumë nga klientët tanë përdorin çorapet tona në vend të pantoflave të shtëpisë!
Ekskluzivitet i qytetit
Ekskluzivitet i qytetit
Për qytetet e vogla, vendbanimet e vogla, qytetin e vogël
Për qytetet e vogla, vendbanimet e vogla, qytetin e vogëlInformacioni im personal
user Regjistrohuni ose identifikohuni për të përdorur informacionin personal


Statistikat
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë statistikat e hollësishme

#3

Sofatex - mbulesa për mobilje të veshur me susta

Sofatex - mbulesa për mobilje të veshur me susta

firstNjë tarifë fillestare: 1500 $
moneyKërkohen investime: 10500 $
royaltyMbretër: 0 $
timeShpagim Numri i muajve: 7
firstKategoria: Mobilje
Përshkrimi i ekskluzivitetit nga franshizuesi: Përshëndetje! Emri im është Jan Yarosh, unë jam themeluesi i kompanisë Sofatex. Unë do t'ju tregoj gjithçka për ne ashtu siç është në të vërtetë: Sofatex është numri 1 në Bjellorusi për prodhimin dhe shitjen e veshjeve për mobilje. Rrobat për mobilje janë mbulesa të gjithanshme që ju lejojnë të azhurnoni një divan ose kolltuk të vjetër dhe të kurseni para për të blerë një të re ose për ta frenuar atë. Falë teknologjisë unike të qepjes së kapakut - mbron mobiljet tuaja nga kthetrat e kafshëve shtëpiake. Gjatë vitit të kaluar, ne kemi bërë një ri-markim të madh, filluam prodhimin tonë, hapëm 3 dyqane në Minsk. Gjatë muajit të kaluar, ne shitëm 1,843 raste, dhe rreth 900 prej tyre në rajonet e Bjellorusisë, ndërsa kishte 2.5 herë më shumë drejtime nga rajonet. Shumica e klientëve në rajone kanë frikë të blejnë një produkt nga distanca me një kontroll mesatar prej 301 rubla. Ata duan të shkojnë në dyqan dhe ta prekin produktin me duart e tyre.
Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

images
Ka fotoInformacioni im personal
user Regjistrohuni ose identifikohuni për të përdorur informacionin personal


Statistikat
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë statistikat e hollësishme

#4

Khinkalnya

Khinkalnya

firstNjë tarifë fillestare: 15000 $
moneyKërkohen investime: 70000 $
royaltyMbretër: 2 %
timeShpagim Numri i muajve: 15
firstKategoria: Kuzhine, Nje restorant
Përshkrimi i ekskluzivitetit: Khinkalnya është një restorant me një produkt të vetëm, ku pjata kryesore është khinkali - qese me lëng brumi të ngushtë me viçi dhe supë. Nga 2015 deri më sot, 50 restorante Khinkalnya kanë filluar të funksionojnë në Ukrainë, Poloni, Lituani dhe Bjellorusi, 46 prej tyre operojnë nën sistemin e ekskluzivitetit. Ekskluziviteti i restorantit Khinkalnya is është tërheqës për investitorët me investime relativisht të vogla. Por komponenti kryesor i suksesit është ushqimi vërtet i shijshëm dhe i lirë. Menyja merr një faqe dhe përbëhet nga hite të kuzhinës gjeorgjiane: khinkali, khachapuri, pjata të pjekura në skarë, kharcho, shumë perime dhe barishte, verë dhe chacha gjeorgjiane. Pse Khinkalnya? • Khinkali është një trend i ri në tregun e restoranteve, i cili po zëvendëson popullaritetin e formateve të picave, hamburgerëve dhe sushi. • besnikëria e kulturës gjeorgjiane ukrainase - mikpritja, kuzhina gjeorgjiane, traditat e festave, këndimi. • koncepti është i qartë për një auditor të gjerë
Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

images
Ka fotoInformacioni im personal
user Regjistrohuni ose identifikohuni për të përdorur informacionin personal


Statistikat
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë statistikat e hollësishme

#5

PERSPEKTIVVE.kafe

PERSPEKTIVVE.kafe

firstNjë tarifë fillestare: 2900 $
moneyKërkohen investime: 6900 $
royaltyMbretër: 4 %
timeShpagim Numri i muajve: 8
firstKategoria: kafe shtëpi
Përshkrimi i ekskluzivitetit nga franshizuesi: Ne jemi një kompani e re që po merr shpejt vrull në tregun e kafeneve. Qëllimi ynë është të zhvillojmë një kulturë të kafesë cilësore në Bjellorusi dhe në tregun ndërkombëtar. Ne nuk po shesim "ekskluzivitet", ne jemi duke kërkuar partnerë, njerëz me mendje të njëjtë që do të ndajnë pikëpamjet tona, do të rriten dhe zhvillohen me ne. Ne i përmbahemi tre parimeve kryesore që na ndihmojnë të zhvillojmë një biznes të suksesshëm të kafesë: - produkt me cilësi të lartë - shërbim i shkëlqyer - atmosferë komode Këta janë faktorët që i dallojnë kafenetë tona nga të tjerat. Këta janë faktorët në të cilët fokusohemi në kafenetë tona. Pajtohem, kur një barista ofron kafe aromatike me një buzëqeshje dhe humor të mirë, dhe ka një atmosferë të këndshme dhe muzikë të lehtë përreth - ju doni të ktheheni këtu përsëri dhe përsëri. Ne ofrojmë mbështetje të plotë në të gjitha fazat e hapjes dhe në punën pasuese të kafenesë tuaj. Çfarë merr partneri ynë: Algoritmi hapës hap pas hapi
Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

images
Ka fotoInformacioni im personal
user Regjistrohuni ose identifikohuni për të përdorur informacionin personal


Statistikat
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë statistikat e hollësishme

Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajNëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë