1. Katalogu i ekskluzivitetit crumbs arrow
  2. Ekskluzivitet. Franshizë me investime të vogla deri në 20000 dollarë crumbs arrow

Ekskluzivitet. Franshizë me investime të vogla deri në 20000 dollarë

Reklamat e gjetura: 189

#1

RE / MAX

RE / MAX

firstNjë tarifë fillestare: 10000 $
moneyKërkohen investime: 20000 $
royaltyMbretër: 6 %
timeShpagim Numri i muajve: 6
firstKategoria: Prona
Përshkrimi i ekskluzivitetit nga franshizuesi: RE / MAX LLC (RE / MAX LLC) u themelua 40 vjet më parë në Denver, Colorado, SHBA dhe aktualisht operon në më shumë se 90 vende të botës. Që nga janari 2014, RE / MAX ka ardhur në Republikën e Bjellorusisë. RE / MAX është një kompani e pasurive të patundshme me famë botërore dhe e besueshme. Më shumë se 7,000 zyra funksionojnë në më shumë se 90 vende, duke punësuar rreth 120,000 agjentë të pasurive të patundshme. RE / MAX Franchise RE / MAX është një kompani ekskluziviteti në të cilën secila zyrë dhe degë është e pavarur, por i përmbahet rreptësisht rregullave të përgjithshme të kompanisë, kushteve të punës dhe bashkëpunimit, si dhe respektohet kodi moral dhe etik. RE / MAX u siguron franshizave të saj një model biznesi të gatshëm, të provuar me mbështetje të plotë gjatë gjithë periudhës së funksionimit të tij, duke i lejuar secilit anëtar të këtij rrjeti të përfitojë nga përdorimi i imazhit dhe markës së një kompanie ndërkombëtare.
Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

video
A ka ndonjë videoInformacioni im personal
user Regjistrohuni ose identifikohuni për të përdorur informacionin personal


Statistikat
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë statistikat e hollësishme

#2

Eurocover

Eurocover

firstNjë tarifë fillestare: 0 $
moneyKërkohen investime: 10800 $
royaltyMbretër: 0 $
timeShpagim Numri i muajve: 12
firstKategoria: Dyqan mallrash
Përshkrimi i ekskluzivitetit nga franshizuesi: ekskluziviteti EUROCECHOL është një mundësi për të filluar biznesin tuaj fitimprurës me investime minimale! Blerësi juaj i mundshëm jeton pas çdo dere, sepse është e vështirë të imagjinohet një zyrë, apartament, shtëpi, dacha, kafene apo restorant pa mobilje të veshur me susta. Një shembull i thjeshtë i llogaritjes së kapacitetit të tregut për Eurocovers në qytetin tuaj: Le të themi se popullsia e qytetit është 300,000 njerëz, familja mesatare është 4 persona. Gjithsej: 75,000 familje. Sipas parashikimeve më pesimiste, vetëm 2% e familjeve do të bëhen klientët tuaj brenda një viti, që është 1.500 kontrolle. Çeku mesatar në dyqanet tona është 123 USD, 184,300 USD në të ardhura mesatare vjetore, d.m.th. 15,360 dollarë në muaj. 2% e ardhshëm do të bëhen blerësit tuaj për vitin e ardhshëm, dhe cikli i përsëritur i blerjeve për Eurocovers është mesatarisht 3-5 vjet. Eurocovers Franchise Eurocovers janë: 1. Mallra ekskluzive Kompania është distributori ekskluziv i Eurocovers në Rusi.
Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

video
A ka ndonjë video
images
Ka fotoInformacioni im personal
user Regjistrohuni ose identifikohuni për të përdorur informacionin personal


Statistikat
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë statistikat e hollësishme

#3

Petburg

Petburg

firstNjë tarifë fillestare: 1640 $
moneyKërkohen investime: 11900 $
royaltyMbretër: 0 $
timeShpagim Numri i muajve: 7
firstKategoria: Dyqan kafshesh, Dyqan mallrash
Petburg është një rrjet dyqanesh kafshësh të përballueshme. është një rrjet dyqanesh kafshësh të përballueshme. Aktiviteti i kompanisë filloi në 1997. Sot zinxhiri është një nga udhëheqësit në fushën e produkteve të kafshëve shtëpiake në Siberinë Perëndimore. Dyqanet përfaqësohen në qytetet: Tomsk, Seversk, Asino, Kemerovo, Yurga, Barnaul, Novy Urengoy. Që nga viti 2014 - ne filluam prodhimin tonë të mbushësve dhe aksesorëve nën TM Petseven dhe hapëm një dyqan online. Në vitin 2015, Kompania filloi një program ekskluziviteti. Sot "Petburg" është: Zinxhiri juaj i dyqaneve me pakicë Zhvillimi i biznesit përmes ekskluzivitetit Dyqani manar online petburg.su Një markë e ndritshme dhe e paharrueshme Vendndodhja e përshtatshme e dyqaneve Çmim i përballueshëm dhe i rehatshëm Dizajn modern dhe i ndritshëm brenda dhe jashtë dyqaneve Shërbim me cilësi të lartë për blerësit shumëllojshmëri të furnizimeve manar promovime të vazhdueshme dhe oferta kartave zbritje dhe dhurata
Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

video
A ka ndonjë videoInformacioni im personal
user Regjistrohuni ose identifikohuni për të përdorur informacionin personal


Statistikat
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë statistikat e hollësishme

#4

Sofatex - mbulesa për mobilje të veshur me susta

Sofatex - mbulesa për mobilje të veshur me susta

firstNjë tarifë fillestare: 1500 $
moneyKërkohen investime: 10500 $
royaltyMbretër: 0 $
timeShpagim Numri i muajve: 7
firstKategoria: Mobilje
Përshkrimi i ekskluzivitetit nga franshizuesi: Përshëndetje! Emri im është Jan Yarosh, unë jam themeluesi i kompanisë Sofatex. Unë do t'ju tregoj gjithçka për ne ashtu siç është në të vërtetë: Sofatex është numri 1 në Bjellorusi për prodhimin dhe shitjen e veshjeve për mobilje. Rrobat për mobilje janë mbulesa të gjithanshme që ju lejojnë të azhurnoni një divan ose kolltuk të vjetër dhe të kurseni para për të blerë një të re ose për ta frenuar atë. Falë teknologjisë unike të qepjes së kapakut - mbron mobiljet tuaja nga kthetrat e kafshëve shtëpiake. Gjatë vitit të kaluar, ne kemi bërë një ri-markim të madh, filluam prodhimin tonë, hapëm 3 dyqane në Minsk. Gjatë muajit të kaluar, ne shitëm 1,843 raste, dhe rreth 900 prej tyre në rajonet e Bjellorusisë, ndërsa kishte 2.5 herë më shumë drejtime nga rajonet. Shumica e klientëve në rajone kanë frikë të blejnë një produkt nga distanca me një kontroll mesatar prej 301 rubla. Ata duan të shkojnë në dyqan dhe ta prekin produktin me duart e tyre.
Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

images
Ka fotoInformacioni im personal
user Regjistrohuni ose identifikohuni për të përdorur informacionin personal


Statistikat
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë statistikat e hollësishme

#5

Udhëheqës

Udhëheqës

firstNjë tarifë fillestare: 5000 $
moneyKërkohen investime: 18000 $
royaltyMbretër: 4 %
timeShpagim Numri i muajve: 9
firstKategoria: Qendra edukative për fëmijë, Arsimi
Përshkrimi i ekskluzivitetit nga franshizuesi: Qendra arsimore "Leader" aktualisht trajnon qindra studentë në 27 qytete të Bjellorusisë dhe për 19 vjet punë të suksesshme ka thithur traditat më të mira arsimore, duke futur vazhdimisht metoda dhe teknologji moderne në procesin arsimor. Kurset e Qendrës Edukative "Leader" janë njohur vazhdimisht si kurse # 1 në Bjellorusi sipas rezultateve të çmimeve dhe konkurseve, të tilla si "Zgjedhja e Vitit", "Marka e Popullit", "Udhëheqësi i Vitit", " Marka e Vitit "," Produktet më të mira të Bjellorusisë ". Për shkak të cilësisë së lartë të shërbimeve arsimore, "Leader" është bërë një nga qendrat më të mëdha në Bjellorusi. Gjatë gjithë periudhës së punës, më shumë se 70,000 studentë kanë përfunduar me sukses trajnimin. Qendra arsimore "Leader" ofron trajnime në më shumë se 100 programe trajnimi. Ne ndjekim të gjitha tendencat dhe azhurnojmë me kohë manualet, programet metodologjike, si dhe shtojmë drejtime të reja. Të gjithë mësuesit e qendrës janë praktikues profesionistë shumë të kualifikuar.
Ekskluzivitet në kërkesë
Ekskluzivitet në kërkesë

video
A ka ndonjë video
images
Ka fotoInformacioni im personal
user Regjistrohuni ose identifikohuni për të përdorur informacionin personal


Statistikat
Qasje premium për 30 ditë Mund të blini akses premium për të parë statistikat e hollësishme

article Një ekskluzivitet me një investim të vogëlhttps://FranchiseForEveryone.com

Një ekskluzivitet me një investim të vogël ka drejtimin e vet në klasifikimin e kërkesave të klientëve që zgjedhin opsionin e tij të përshtatshëm për zhvillim. Almostshtë më e lehtë për pothuajse çdo klient të përdorë një ekskluzivitet me një investim të vogël për të kryer një punë me cilësi të lartë dhe efikase. Kompania jonë moderne dhe e specializuar, USU Software, ofron projekte me shitjen e programeve të gatshme dhe idetë e zhvillimit. Çdo ekskluzivitet me një listë të investimeve të vogla kërkon një bazë të veçantë fillestare, të cilën klienti fillon ta zhvillojë, në këtë kontekst, punonjësit tanë krijojnë strategji ku i gjithë përparimi i trajnimit tregohet hap pas hapi. Për të blerë një ekskluzivitet me një investim të vogël, duhet t'i kushtoni vëmendje kostos së projektit, pasi marka sa më e famshme dhe më e famshme, aq më e shtrenjtë është të blini një strategji. Sapo projekti i blerjes të jetë gati, ai së pari sigurohet nga specialistët e kompanisë sonë USU Software, të cilët tregojnë një listë të plotë të pikave kryesore në marketing dhe reklamim, të cilat ndihmojnë ndjeshëm në rritjen e shitjeve. Me instalimin e një ekskluziviteti me një investim të vogël, ju jeni në gjendje të shikoni platformat tregtare në të cilat ekziston një listë e prodhuesve, mes tyre kompania jonë USU Software. Possibleshtë e mundur të blini një ekskluzivitet të gatshëm me pak investime pas regjistrimit individual të kompanisë tuaj, me marrjen e kërkesave të marrëveshjes përfundimtare në lidhje me bashkëpunimin e përbashkët. Një ekskluzivitet me një kosto të ulët nuk ndryshon sepse çmimi i vogël është një element i raportit individual të aftësive të vogla financiare të klientit, i cili zgjedh idenë e projektit sipas xhepit të tij.

Blerja e një ekskluziviteti të gatshëm mund të ndryshojë në përmasa shumë të ndryshme, varësisht nga drejtimi dhe vëllimi i ndërmarrjes, dhe gjithashtu duhet t'i kushtoni vëmendje emrit të markës. E drejta ekskluzive me një investim të vogël përsa i përket shkallës praktike të zhvillimit rrisin pozicionin ekonomik të vendit, si dhe ndikojnë pozitivisht në nivelin e veprimtarisë sipërmarrëse. Për një listë më të plotë të informacionit, duke iu referuar Softuerit USU, duhet të shkoni në faqen tonë elektronike, ku ka të dhëna të nevojshme për të krijuar një kompani. Përveç kësaj, ju mund të merrni një listë të kontakteve, adresave, numrave të telefonit me anë të të cilave mund të kontaktoni përfaqësuesit tanë. Blerja e një ekskluziviteti me pak investime ka marrë vrull kohëve të fundit, pasi ky opsion është më i lehtë dhe më fitimprurës për zyrën, duke promovuar idenë e një biznesi të vendosur që është më i lehtë për tu zhvilluar. Nëse punoni me Softuerin USU, çelësi i suksesit tuaj varet nga forma e veprimeve specifike të përshkruara në metodën e formimit të një ekskluziviteti me një investim jo të madh, i cili lejon rritjen me një kosto minimale. Një dëshirë e madhe për suksesin e klientëve është pikërisht qëllimi i ndjekur nga USU Software, duke garantuar zhvillimin e idesë së zgjedhur. Muchshtë shumë më e lehtë të ndërtosh një zyrë, duke pasur mundësinë të marrësh këshilla që të shpëton nga gabimet në kohën më të rëndësishme. Duke blerë një ekskluzivitet me një investim të përshtatshëm, ju do të jeni të suksesshëm pasi të nënshkruani kontratën e blerjes së idesë, me vlerën e specifikuar të prodhuesit, përfshirë kostot, me një premium në formën e fitimit të zhvilluar nga plani strategjik. Për secilin klient, specialistët tanë zgjedhin një kohë për një takim, ku diskutohen në detaje nuancat dhe detajet përkatëse.

Me mundësinë e një bashkëpunimi të suksesshëm, ju mund të merrni informacion në lidhje me formimin e biznesit tuaj, duke bashkëpunuar me kompaninë Software USU, e cila është vendosur në tregun e shitjeve.


Ndani me miqtë tuaj ose ruani adresën e kësaj faqe për veten tuajNëse shihni një gabim gabimi, klikoni këtu për ta korrigjuar atë